2006 ж. 21 қантардағы N3 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне мына ізденушілер бекітілді:
медицина ғылымдары  бойынша:
1. Қабыкенова Динара Кенжетаевнаға;
2. Аймағамбетова Әлия Сәбитқызына;
3. Шуманов Нуржан Нариманұлына;
4. Садыков Асқар Мырзаханұлына;
5. Дүйсекенова Гүлжазира Қинайатовнаға;
6. Сами Эль-Том Абдалла Мохамед;
7. Дегтев Александр Юрийұлына;
8. Ан Марина Евгенийқызына;
9. Егембердиева Әлия Айшиғарқызына;
10. Битанова Эльмира Женісқанқызына;
11. Әбдірәсілова Динара Дайрабекқызына;
12. Серғазина Айгүл Орынбасарқызына;
13. Ташимова Сәуле Адасбекқызына;
14. Айымбетова Гүлшара Ергазықызына;
15. Завотпаева Жанат Керімқұлқызына;
16. Щукина Лидия Александровнаға;
17. Арынбаев Талғат Кобжанұлына;
18. Сәкиев Қанат Зекенұлына;
19. Алпысбекова Гульнар Махмутқызына;    
химия ғылымдары  бойынша:
20. Корулькина Лира Мәжітқызына;
биология ғылымдары  бойынша:
21. Риад Мұхаммед Риад Мұхаммед Мұхаммед Катар;
22. Үсен Қапарға;
23. Қазыбаева Алима Тасболатқызына;
24. Кислицкая Валентина Николаевнаға;
25. Оразаева Зухра Тұрсынқызына;
26. Өмірбаева Зоя  Шекебайқызына;
27. Хантурина Гүлнара Рашитқызына;
ауыл шаруашылығы ғылымдары  бойынша:
28. Кыпшакбаева Гүлден Амангелдіқызына;
29. Слямова Назира Дүсіпқанқызына;
30. Серикбаева Әндия Төтебайқызына;
мал дәрігерлік ғылымдары  бойынша:
31. Еспембетов Болат Аманбайұлына;
экономика ғылымдары  бойынша:
32. Кеңесбаева Динара Жұмағалиқызына;
33. Хамитова Куралай Нургалиевнаға;
34. Рүстембекова Гүлдана Кенжебекқызына;
35. Харесова Мадина Шорақызына;
36. Острикова Дарина Константиновнаға;
37. Қалиева Гүлжан Көктеубайқызына;
38. Еспенбетова Баян Арапқызына;
39. Амиргалиева Айгуль Хамитовнаға;
40. Дауранов Ильдар Наильевичке;
41. Кұлажанова Маржан Сәрсекенқызына;
42. Сейсембаева Бигайша Зенуллиновнаға;
43. Горелов Александр Николаевичке;
44. Сырлыбаев  Марат  Кәдірұлына;
заң ғылымдары  бойынша:
45. Люцик Виктория Владимировнаға;
46. Исайкин Дмитрий Анатольевичке;
47. Уварова Наталья Витальевнаға;
48. Оңланбекова Ғалия Мұратқызына;
49. Сағидан Анар Жарылқасынқызына;
50. Кемельханов Айтмұханбет Жақыпбекұлына;
51. Жұмағазиева Райса Шамшеддинқызына;
52. Жұмәділова Анара Борашқызына;
53. Дауылбаев Асхат Қайзоллаұлына;
педагогика ғылымдары  бойынша:
54. Конурова Зухра Қанатқызына;
55. Саламатина Алевтина Мағаметжанқызына;
56. Онғарбаева Дамет Тұралбайқызына;
57. Абыканова Бахытгуль Толыбековнаға;
58. Әбуов Әміреқұл Ергешұлына;
59. Юсупова Индира Боранбайқызына;
60. Құдайқұлов Серік Мәуленұлына;
61. Рахимбекова Гулденсін Оразбековнаға;
тарих ғылымдары  бойынша:
62. Әбиесова Назгүлге;
63. Жүніс Қайрат Әлішерұлына;
философия  ғылымдары  бойынша:
64. Нұрғалиев Нұрбек Абибуллаұлына;
саяси ғылымдары  бойынша:
65. Жданова Наталья Александровнаға;
66. Сейсенова Әлия Бақытбекқызына;
67. Асанбаев Мұхит Болатбекұлына;
филология ғылымдары  бойынша:
68. Абдулла Айгульге;
69. Носкова Анна Алексейқызына;
70. Тапашев Мейіржан Әбдіқадырұлына;
71. Текжанов Қайрат Мұхамедхафизұлына;
72. Тамабаева Қаракөз Өмірзаққызына;
73. Мамырайым Бекжанбек Болатұлына;
74. Сұлтанхан Әлия Оралханқызына;
75. Сұлтанова Бибігүл Мыңбайқызына;
76. Батаева Фроза Асанқызына;
77. Зекенова Ажар Жарылқасынқызына;
78. Оразбаева Айтбибі Сұлтанқызына;
79. Ақатаева Шұға Берікқызына;
80. Акберди Мадинаға;
81. Бурибаева Майнура Абильтаевнаға;
82. Нүржанова Замира Махмутқызына;
83. Абдуллаев Вайсидин Саидовичке;
өнертану бойынша:
84. Ізім Тойған Оспанқызына;
техника ғылымдары  бойынша:
85. Исмаилов Жаксыбай Исраилұлына;
86. Оспанов Серік Сатыбалдыұлына;
87. Нүрпейісова Гүлнар Байболқызына;
88. Кинжебаева Динар Әлжанқызына;
89. Тауасаров Шархан Үсенұлына;
90. Егоров Владислав Алексеевичке;
91. Диловаров Ровшан Александровичке;
92. Пак Сергей Дмитриевичке;
93. Сәрсекеева Гүлнар Сапарбекқызына;
94. Мустахимов Руслан Амангельдыұлына;
95. Брагин Сергей Васильевичке;
96. Жиенқұлов Заур Серғазыұлына;
97. Утешкалиева Ләззат Шынболатқызына;
98. Джумагазиева Шара Каниевнаға;
 физика-математика ғылымдары  бойынша:
99. Утешова Роза Есеновнаға;
100. Прмантаева Бекзат Айдарбекқызына;
101. Әбдірахманов Әлжан Есіркепұлына;
география ғылымдары  бойынша:
102. Дүйсебаева Күлзада Жұмабекқызына
 
Мына ізденушілерге  ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:
медицина ғылымдары  бойынша:
1. Дүйсенбеков Ермек Каптаевичке;
2. Дудник Вячеслав Юрьевичке;
3. Сатыбалдина Аида Ермекқызына;
ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:
4. Аханов Давлетназар Давлетбайұлына;
заң ғылымдары  бойынша:
5. Әбдірова Гүлнар  Әленқызына;
тарих ғылымдары  бойынша:
6. Ибраева Эльмира Алпамысқызына;
философия ғылымдары  бойынша:
7. Абулкасова Гульнара Серікқызына;
география ғылымдары  бойынша:
8. Чередниченко Александр Владимировичке

Мына ізденушілерге доцент ғылыми атағы берілді:
14.00.00  – Медицина  бойынша:
1. Күлімбетов Амангелді Сейтмағамбетұлына;
2. Оспанов Орал Базарбайұлына;
3. Ахмадишин Ильгизар Миргазиянұлына;
02.00.00 – Химия бойынша:
4. Дәрмағамбетова Клара Хайроллақызына;
5. Әкімбаева Айымгүл Мұхтарғалиқызына;
6. Ефремова Светлана Владимировнаға;
03.01.00 – Биология  бойынша:
7. Сүлейменова Айнаш Елеусізқызына;
8. Бөлекбаева Ләззат Тоқсанқызына;
9. Оспанова Сәуле Гельманқызына;
10. Төлегенова Светлана Төлеубайқызына;
16.00.00 – Мал дәрігерлік бойынша:
11. Сыздыков Қуаныш Нығманұлына;
06.01.00 – Агрономия  бойынша:
12. Латышев Николай Николайұлына;
13.00.00 – Педагогика бойынша:
13. Машенбаев Тілеулес Бермаханұлына;
14. Исаева Күлмараш Раматуллақызына;
08.00.00 – Экономика бойынша:
15. Кляхина Ирина Владимирқызына;
16. Кулажанов Талгат  Куралбекұлына;
12.00.00 – Құқықтану бойынша:
17. Қызылов Мирлан Ахмедияұлына;
18. Жалбуров Еркембек Тианақбайұлына;
19. Айтмұхамбетов Тамас Қалмұхамбетұлына;
07.00.00 – Тарих  бойынша:
20. Қожамжарова Дария Пернешқызына;
21. Сулейменова Машақар Жунісқызына;
22. Байтанаев Бауыржан Әбішұлына;
23.00.00 – Саясаттану  бойынша:
23. Цепкова Ирина Борисовнаға;

09.00.00 – Философия  бойынша:
24. Ахметжанова Күлзипәш;
25. Боқаева Айгүл Қасенқызына;
22.00.00 – Социология  бойынша:
26. Нұрбекова Жанар Абайқызына;
10.02.00 – Тіл білімі бойынша:
27. Есенова Қалбике Өмірбайқызына;
28. Рысберген Қыздархан Құрмашқызына;
29. Жүнісова Майра Әбибуллақызына;
30. Ыбырайым Әзімхан Оразбайұлына;
31. Жұмағұлова Өміргүл Ақанқызына;
10.01.00 – Әдебиеттану бойынша:
32. Сердәлі Бекжігіт Кенжебекұлына;
33. Ниязгулова Айгуль Аскарбекқызына;
17.00.00 – Өнертану  бойынша:
34. Гончарова Наталья Львовнаға;
35. Тұтқабаева Гүлжан Ұсамбекқызына;
05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару
36. Балабеков Болат Чапайұлына;
37. Шентемірова Айгүл Уралқызына;
38. Куликова Валентина Петровнаға;
39. Абдуллина Валентина Заманбекқызына;
05.17.00 – Химиялық технология бойынша:
40. Жанмолдаева Жаңыл Кемаладинқызына;
41. Сейтмагзимова Галина Мануиловнаға;
01.04.00 – Физика бойынша:
42. Андасбаев Ерлан Сүлейменұлына;
43. Махметов Тілеген Сәлменұлына;
05.14.00 – Энергетика бойынша:
44. Қонарбаева Ақмарал Әбдешқызына;
05.22.00 – Көлік бойынша:
45. Әубәкірова Жанар Нариманқызына