Kaz | Rus

Бастауыш
Білім беру және ғылым ұйымдарын аттестаттау
Білім беру және ғылым ұйымдарын аккредиттеу
Ұлттық бірыңғай тестілеу
Білім беру ұйымдарын лицензиялау
Мемлекеттік аралық бақылау
Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды аттестаттау
Бiлiм туралы құжаттарды тану және нострификациялау
 
Жаңалықтар
Сұрақтар мен жауаптар
Байланысу
Статистика сайта
           
www.akorda.kz"
www.government.kz
www.e.gov.kz


Бекітілген ізденушілер тізімі  2006 ж. 30 қарашадағы N 13 Алқа 
2006 ж. 30 қарашадағы N 13 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне мына ізденушілер бекітілді:

медицина ғылымдары бойынша:
 1. Сүлейменов Қуат Жақсылықұлы;
 2. Әбдіқадырова Хамида Рахымқызы;
 3. Абилов Талгар Сатыбаевич;
 4. Медетбаева Гүлнәр Нұрқұлқызы;
 5. Глонти Этери Бидзиновна;
 6. Рослякова Елена Михайловна;
 7. Алиаскарова Салтанат Омаргазиевна;
 8. Зикриярова Санам Махсутжанқызы;
 9. Қалмаханов Сүндетғали Беркінұлы;
 10. Игісінова Қырмызы Қазиқызы;
 11. Фазылова Маңғаз-Дана Айтқожақызы;
 12. Мұхамеджанов Төлеген Расылұлы;
 13. Хамзина Зульфия Зуфарқызы; 14. Нүсіпбекова Салтанат Серікбайқызы;
 15. Нұрғалиева Жанар Женісқызы;
 16. Ақылбекова Ақмарал Жұматқызы;
 17. Тәбенова Аида Айтбайқызы;
 18. Мясникова Галина Алексеевна;
 19. Абдилова Гульнара Калденовна;
 20. Карибаева Дина Орынбасарқызы;
 21. Мұсабекова Гүлнәз Әскербекқызы;
 22. Жаңабаева Ғания Байсалқанқызы;
 23. Жуманиязов Данияр Зауирұлы;
 24. Айнақұлов Ардақ Жақсылықұлы;
 25. Тлеужан Рената Тлеужанқызы;
 26. Тұрсұнқұлов Бахтияр Шахайдарұлы;
 27. Идрисова Салтанат Сатыпалдықызы;
 28. Або Мүсса Мохамед Хаммадұлы;
 29. Манабаев Куатхан Уалиханұлы;
 30. Серғазиев Сакен Бақтыбергенұлы;
 31. Керимкулов Сырымжан Серікұлы;
ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:
 32. Байматова Алтыншаш Калиқызы;
тарих ғылымдары бойынша: 
 33. Азнабакиева Зарема Мыргыясқызы;
 34. Ысқақов Ғани Тынысбекұлы;
 35. Жүнісбаев Серік Мұтанұлы;
 36. Ерменбаева Гүлжан Кәкімбекқызы;
 37. Аупбаева Ардақ Джамбулатовна;
 38. Өскембай Әлия Ақымқызы;
философия ғылымдары бойынша:
 39. Омаров Асан Қайырбекұлы;
 40. Игисинова Нураш Бекпауовна;
заң ғылымдары бойынша:
 41. Кенжалиев Малик Сабитович;
 42. Тұрлыбаев Орына Нұржанұлы;
43. Дәрменов Ақынқали Даутбайұлы;
44. Қалжігітов Ерік Қуандықұлы;
45. Шайкенова Сахиба Талгатқызы;
46. Шаекин Рауан Михайлович;
47. Рақымбеков Буран Ғизатұлы;
48. Байсейітова Әлия Темірханқызы;
49. Жұмабаев Ермек Жианшаұлы;
50. Сәбитова Асыл Аманкелдіқызы;
51. Ибраева Қаламқас Бағлан-Бековна;
52. Дүйсенова Әсел Ерікқызы;
53. Нестерова Елена Викторовна;
54. Жұманбаева Нонна Алдабергенқызы;
55. Алдамжаров Әлібек Қазбекұлы;
56. Хұсаинова Динара Ғаниқызы;
57. Омірәлі Жәзира Өмірәліқызы;
58. Соколовский Константин Геннадьевич;
59. Аманов Жәнібек Құндызбекұлы;
экономика ғылымдары бойынша:
60. Шаханова Карлыгаш Бериковна;
61. Мұханалиева Индира Сейтжанқызы;
62. Қазыбаев Айдар Қалымтайұлы;
63. Омарова Айжан Қажиғұлқызы;
64. Ауелбекова Айгүл Құрманбайқызы;
65. Исмаилова Ақмарал Сейдоллаевна;
66. Гималетдинов Камил Валинурович;
67. Аубакиров Гариполла Тулеуханұлы;
68. Шеломенцев Павел Юрьевич;
69. Жұматаева Айгүл Рахманияқызы;
70. Титков Алексей Анатольевич;
71. Түзелбаев Бақберген Ибадиллаұлы;
72. Жалғасбаева Ақмарал Амантайқызы;
73. Хакимова Айгүл Әлібекқызы;
74. Омарқожаева Әсем Нұрбергенқызы;
педагогика ғылымдары бойынша:
75. Кушнир Марина Петровна;
76. Қасымова Роза Садыққызы;
77. Жандауова Эльмира Джуресқызы;
78. Оспанова Салтанат Болатқызы;
79. Мұхамединова Нұрсын Алиевна;
 

 80. Мұратханова Райхан;
 81. Сұлтанғазиева Шарапат Сейсенбекқызы;
 82. Сағындықова Эльвира Өмірқызы;
 83. Сыздықова Сәуле Жұмабаевна;
 84. Дюсупова Алма Көркембаевна;
 85. Қожагелдиева Сауле Скендірқызы;
 86. Садуақасова Зухра Маратқызы;
 87. Пулатова Мадина Қамитжанқызы;
 88. Полупан Ксения Леонидовна;
 89. Нұрмағамбетова Ботагөз Амангелдіқызы;
 90. Ысқақова Гүлнәр Оразқызы;
 91. Бөлеева Ләззат Қалдыбекқызы;
 92. Ивлева Надежда Владимировна;
 93. Құсаинова Дина Жаксығалиқызы;
филология ғылымдары бойынша:
 94. Илиуф Хажимурат Шаяхметович;
 95. Аупбаева Ләзат Шәкерқызы;
 96. Кошпанова Жанар Битимхановна;
 97. Нұрпейісова Ақбота Тыныштықбайқызы;
 98. Қабош Батырболат Айтболатұлы;
 99. Елшібаева Әлия Қамытбекқызы;
 100. Нұрпейісова Сәуле Күзембайқызы;
 101. Мәуленова Баян Манатқызы;
 102. Жылқыбаева Маржан Сәрсекешқызы;
 103. Садыбекова Сәлима Ізбасқанқызы;
 104. Тяжина Елена Балтабековна;
 105. Матжанова Гульвира Жусуповна;
 106. Башмакова-Штейнер Елена Анатольевна;
 107. Аманбаева Айсәуле Жантемірқызы;
 108. Жонкешов Бауыржан Сейсенбекулы;
өнертану бойынша:
 109. Сүлеева Қорлан Дүйсенқызы;
психология ғылымдары бойынша:
 110. Айжулова Жанар Тұрсынқызы;
 111. Сағындықова Жанар Кәкімқызы;
физика-математика ғылымдары бойынша:
 112. Маканалина Гүлнәр Сәбитқызы;
техника  ғылымдары бойынша:
 113. Косс Игорь Михайлович;
 114. Сарқынов Ербол;
 115. Әбитова Гульнара Әскерқызы;
 116. Губайдуллина Гүлхан Мұратбекқызы;
 117. Саитов Руслан Идрисұлы;
 118. Абдулабеков  Ержан Эдгарұлы;
 119. Есенжулов Арман Бекетұлы;
 120. Нұрмұханбетов Жәнібек Орынбасарұлы;
121. Тоғызбаева Эльвира Көпжасарқызы;
122.  Мұхамедиева Сафура Сыбағатуллақызы;
123. Ложников Сергей Сергеевич;
124. Дорофеев Денис Владимирович;
125. Федорашко Юрий Игоревич;
126. Ерқоңыр Әсел Күнтуғанқызы;
127. Келеманов Серік Ысқақұлы;
128. Муханбедин Мухтар Абдыкадирович;
129. Дүйсенова Жұлдыз Аманжолқызы;
130. Чернявская Наталья Петровна;
131. Стрельцова Галина Альбертовна;
132. Айдарбеков Есенбек Кыдыралыұлы;
133. Көкрекбаев Марлен Каримұлы;
134. Ахмедов Чингиз Махамеджанұлы;
химия ғылымдары бойынша:
135. Ямовой Владимир Иванович;
136. Болдашевский Александр Васильевич;
137. Мылтықбаева Жаннұр Кәденқызы;
138. Сединкин Сергей Валерьевич;
139. Исмаилова Акмарал Газизовна;
140. Әмірғалиева Турсын Мурадымовна;
141. Тауасаров Әділхан Дәдебайұлы;
142. Қубашева Алма Жолдасқызы;
143. Бұғыбаева Гүлнар Оспанақынқызы;
144. Қажмұратова Ақерке Темірғалиқызы;
145. Қалдыбаева Айгүл Құдайбергенқызы;
биология ғылымдары бойынша:
146. Тыныбеков Бекзат Макулбайұлы;
147. Сыдықова Гүлжамал Ерғалиқызы;
148. Башабаева Бақытгүл Мағданқызы;
149. Қалиева Айгүл Қоқаманқызы;
150. Классовский Николай Львович;
151. Тілеппаева Айжан Мылтықбайқызы;
152. Садвакасова Әсемгүл Қалыйқұмарқызы;
153. Сарсембаева Мариана Уалихановна;
география ғылымдары бойынша:
154. Айдаров Оразхан Тұрсынқожаұлы;
155. Тұрсынов Ескендір Абайұлы;
156. Нарбаев Марат Тұрсынбекұлы;

 

2. Мына ізденушілерге ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:

заң ғылымдары бойынша:

  1. Мацупа Людмила Владимировна; педагогика ғылымдары бойынша:   2. Махмутова Күлсара Исаханқызы;   3. Темірова Ұлжалғас Әбдезқызы; физика-математика ғылымдары бойынша:   4. Күренкей Бердалы Тұрдалыұлы  

 

Мына ізденушілерге доцент ғылыми атағы берілді:

 22.00.00 – Социология мамандығы бойынша:
  1. Нысамбаева Найля Мұхаммедқызына;
12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша:
  2. Хамзина Лейла Амангельдиновнаға;
08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша:
  3. Есімханова Зейнегүл Қлышбекқызына;
  4. Кенжеболатова Майра Шәкібайқызына;
  5. Жақыпова Шаһарбану Шорманқызына;
13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:
  6. Керімбаев Нұрасыл Нұрымұлына;
  7. Икматова Дариха Ысраилқызына;
  8. Чан Динь Ламуға;
  9. Бектеньярова Ажар Раимбекқызына;
  10. Аманжолова Ардақ Ахатайқызына;
  11. Шекербекова Шырынқыз Тілеубергеновнаға;19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:
  12. Сангилбаев Оспан Сейдуллаұлына;
  13. Усупов Галибек Молдагалиевичке;
10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:
  14. Исина Гауһар Иликешқызына;
  15. Боранбаев Сандыбай Режепұлына;
  16. Масалиева Жанар Амалбайқызына;05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы
     және басқару мамандығы бойынша:

   17. Омаров Амирхан Ембергенұлына;

01.01.00 – Математика мамандығы бойынша:
  18. Қамалова Гүлдина Большевикқызына;
  19. Сұлтанбек Тұрлыбек Сынабайұлына;
05.03.00 – Машина жасауда конструкциялық материалдарды өңдеу мамандығы бойынша:
  20. Волков Виктор Николайұлына;
05.20.00 – Агроинженерлік жүйелердің процестері мен машиналары мамандығы бойынша:
  21. Тойлыбаев Мейрамбай Сейсенбайұлына;
05.05.00 – Көлік, тау-кен және құрылыс машиналарын жасау мамандығы бойынша:
  22. Алтынов Жарқын Лесұлына;
  23. Жуманов Мерген Әмірұлына;
17.00 – Химиялық  технология мамандығы бойынша:
  24. Жақитова Гүлжан Ұзақбайқызына;
05.16.00 – Металлургия мамандығы бойынша:
  25. Әйтенов Кеңесбай Жолдасбайұлына;
01.04.00 – Физика мамандығы бойынша:
  26. Каргин Джумат Бейсембекұлына;
02.00.00 – Химия мамандығы бойынша:
  27. Әсілбекова Ақмарал Жиенбекқызына;
  28. Қасымова Махабат Қуандыққызына;
03.01.00 – Биология мамандығы бойынша:
  29. Жакупов Мұхаметқали Кәлімұлына;
25.04.00 – Пайдалы қазбаларды игеру мамандығы бойынша:
  30. Құлнияз Серік Сағынұлына;
05.22.00 – Көлік мамандығы бойынша:
  31. Тұргазинов Казбек Тлеуханұлына;
  32. Пивень Георгий Геннадьевичке

Комитет туралы
Басшылар
Бюллетендер
Бұйрықтар
Бекітілген ізденушілер тізімі

Талқылау үшін!

PhD докторларын даярлау жөніндегі НҚҚ жобалары
2005-2007 © Білім және ғылым саласындағы қадағалау және аттестатау комитеті
Сайттың материадарын қолдану кезінде www.educontrol.kz сайтына гиперссылкаға міндетті.