Каз | Рус

Іздеу  
  

 

 

Бастауыш   / Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды аттестаттау   / Диссертациялық кеңестер 
Диссертациялық кеңестер

 

 

ДИССЕРТАЦИЯЛЫҚ КЕҢЕСТЕР

 

Ұйым, ДК шифры

Төрағасы, төрағаның орынбасары,
ғалым хатшысы

Мамандықтар шифрлары

 

Заң ғылымдары

 

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.50.15

Байділдинов Дәулет Лайықұлы

Исаев Әжімұрат Алыбалаұлы

Ағыбаев Арықбай Нүсіпәліұлы

12.00.06 – Экологиялық құқық; табиғат ресурстық құқық, аграрлық құқық ;

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.30

Сартаев Сұлтан Сартайұлы

Сабикенов Салахиден Нұрсарыұлы

Кенжалиев Зайлағи Жантуғанұлы

12.00.01 - Құқық және мемлекет теориясы мен тарихы; құқықтық және саяси ілімдер тарихы;

12.00.02 - Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы.

Қазақ гуманитарлық-заң университеті

БД 14.50.11

Жиреншин Қазыбек Әбусағитұлы

Қаудыров Төлеш Ерденұлы

Мороз Светлана Павловна

12.00.01 - Құқық және мемлекет теориясы мен тарихы; құқықтық және саяси ілімдер тарихы;

12.00.02 - Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы;

12.00.03 – Азаматтық құқық; кәсіпкерлік құқығы; отбасы құқығы; халықаралық жеке құқық; азаматтық процесс; төрелік процесс.

Қазақ гуманитарлық-заң университеті

Д 14.61.13

Қоғамов Марат Шекішұлы

Балтабаев Қуаныш Жетпісұлы

Мәуленов Ғазиз Сырбайұлы

12.00.05 – Еңбек құқығы; әлеуметтік қамсыздандыру құқығы;

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі

ҚР ІІМ Б.Бейсенов атындағы Қарағанды заң институты

БД 14.20.07

Еркінов Серік Есжанұлы

Нұрғалиев Бақыт Молдатьяұлы

Ханов Талғат Ахметзьянович

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі.

Д.А. Қонаев атындағы университеті

БД 60.14.17

Қопабаев Өмірәлі Қажыбайұлы

Амандықова Сәуле Көшкенқызы

Мухамеджанов Эдуард Болатұлы

12.00.02 – Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы;

12.00.10 – Халықаралық құқық;

12.00.11 – Сот билігі; құқыққорғау органдары; құқыққорғау органдарының қызметін ұйымдастыру; адвокатура

ҚР ІІМ Академиясы

БД 14.20.10

Әбдірахманов Борис Әміржанұлы

Смағұлов Асылбек Айжарықұлы

Ділбарханова Жанат Рақымжанқызы

12.00.02 - Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы;

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі.

 

                                       Экономикалық ғылымдар

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық уни
верситеті

Д 14А.01.21

Мұхамедиев Болат Минтайұлы

Елемесов Раушан

Спанқұлова Ләззат Сейтказықызы

08.00.01 - Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері

Казақ ұлттық аграрлық университеті

Д 18.02.04

Есполов Тілектес Исабайұлы

Сүлейменов Жеңісбек Жұмағалиұлы

Тіреуов Қанат Маратұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы).

Т.Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университеті

Д 14.02.01

Әбділманова Шолпан Рымбекқызы

Баймұратов Ораз Баймұратұлы

Темірбекова Алма Батанқызы

08.00.01 – Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.

Т. Рысқұлов атындағы
Қазақ экономикалық
университеті

Д 14.45.10

Рахметова Рахила
Өмірзаққызы

Дүйсембаев Кәкім Шаяхметұлы

Текенов Ұзақ Ағзамұлы

08.00.12 – Бухгалтерлік есеп, аудит, статистика;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері;

08.00.14 - Әлемдік шаруашылық және халықаралық экономикалық қатынастар;

08.00.19 – Табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау экономикасы

М. Тынышпаев атындағы Казақ көлік және коммуникациялар академиясы

Д 14.50.05

Ибришев Нұрман Нұрсейітұлы

Сатова Раушан Құлмағанбекқызы

Смағұлова Нәйля Тұрарбекқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (көлік коммуникациялар кешенде)

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

БД 18.08.01

Рүстембаев Базархан Ергешұлы

Құсайынов Талғат Аманжолұлы

Кенжеболатова Майра Шакибайқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы)

Экономика институты

Д 53.37.01

Сәбден Оразалы

Дінішев Фархат Мұсаұлы

Егоров Олег Иванович

08.00.01 - Экономикалық теория;

08.00.04 - Аймақтық экономика;

08.00.05 - Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.14 - Әлемдік шаруашылық және халықаралық экономикалық қатынастар.

Халықаралық бизнес университеті

Д 20.01.07

Гамарник Геннадий Николаевич

Сағадиев Кенжеғали Әбенұлы

Мухаммедов Абу Уринбасарович

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие

Қазақтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті

Д 14.70.01

Аймағамбетов Ерқара Балқараұлы

Ысқақова Зағира Дүйсембайқызы

Сихимбаева Динар Рахманғазықызы

08.00.01 – Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.

«Тұран» университеті

Д 20.01.01

Өмірзақов Самажан Ынтықбайұлы

Арупов Әкімжан Арупұлы

Ержанов Мұхтар Салтайұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.


Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті

БД 14.08.01

Сейтқасымов Ғабдығапар Сағитұлы

Нұрымов Алданыш Арыстанғалиұлы

Исмаилова Рымкүл Аманжолқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

Д 14.61.15

Тәжбаев Серік Дүйсеналыұлы

Исабеков Бауыржан Нарзуллаұлы

Райымбеков Жанарыс Сабырұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.12 – Бухгалтерлік есеп, аудит, статистика

Қазақ агроөнеркәсіп кешені экономикасын және ауыл аумақтарды дамыту ғылыми зерттеу институты ЖШС

БД 55.02.01

Қалиев Ғани Әлімұлы

Молдашев Алтынбек Бәкірұлы

Әкімбекова Ғалия Үйсінбекқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.63.07

Мамыров Нұрғали Құлшыманұлы

Әубәкірова Жанар Яхияқызы

Дауренбекова Асима Нарбековна

08.00.01 - Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару

 

Педагогика ғылымдары

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.08.05

Әбілқасымова Алма Есімбекқызы

Ерматов Садуақас Ерматұлы

Шоқыбаев Жеңіс Әкімжанұлы

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (математика, физика және химия)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.05.01

Пірәлиев Серік Жайлауұлы

Керімов Лазер Керімұлы

Кошербаева Айгерім Нұралықызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

БД 14.50.05

Каргин Серғали Төлеубекұлы

Кертаева Қалиябану Махметқызы

Минжанов Нұрлан Әділбайұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті

БД 14.08.04

Құнанбаева Сәлима Сағиқызы

Нұрғалиева Гүл Құмашқызы

Қозыбай Анарбек Қозыбайұлы

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (роман-герман және түркі тілдері);

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (ақпараттандыру);

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Қазақтың спорт және туризм академиясы

Д 14.41.03

Макагонов Александр Николаевич

Құлназаров Анатолий Кожекенұлы

Бектұрғанов Өміржан Ержанұлы

13.00.04 – Дене тәрбиесі, спорттық жаттығулар, сауықтыру және бейімдеу дене тәрбиесі теориясы мен әдістемесі


Еуразия гуманитарлық институты

БД 14.50.09

Сәрсекеев Бауржан Сапарұлы

Әбдіров Айтжан Мұхамеджанұлы

Мәлібекова Меруерт Серікқызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

Д 14.61.35

Оңалбек Жарылқасын Керімбекұлы

Беркімбаев Камалбек Мейірбекұлы

Мұхамеджанов Бахытжан Қанжанұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық Білім академиясы

БД 14.65.02

Балықбаев Такир Оспанұлы

Сәлімбаев Оңғарбай

Бидайбеков Есен Ықласұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (информатика, білім беру жүйесін ақпараттандыру);

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (математика);

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

БД 14.61.02

Қазмағамбетов Алтай Ғабдрахманұлы

Мұханбетжанова Әлия Мендешқызы

Жанұзақова Шолпан Исағалиқызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика


Қазақ мемлекеттік қыздар педагогика институты

Д 14.61.09

Құсаинов Асқарбек Құсайынұлы

Жердемәлиева Ритта Рамазанқызы

Рысбаева Аршагүл Қылышбекқызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (музыка)

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

Д 14.20.01

Тойлыбаев Бекайдар Адамбекұлы

Рахымбек Досымхан

Жолдасбекова Сәуле Абдразаққызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (бейнелеу өнері);

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (математика);

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

 

                                   Философия, саяси, социология ғылымдары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А.01.35

Байтенова Нағима Жаулыбайқызы

Алтаев Жақыпбек

Масалимова Әлия Рмғазықызы


09.00.01 – Онтология және таным теориясы;

09.00.03 – Философия тарихы;

09.00.11 - Әлеуметтік философия;

09.00.13 – Дінтану, философиялық антропология, мәдениет философиясы;

24.00.01 – Мәдениет тарихы және теориясы

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А.01.25

Иватова Ляйля Мырзалықызы

Байдельдинов Лайық Әмірұлы

Насимова Гүлнар Өрленбайқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар;

23.00.04 – Халықаралық қатынастар мен кең ауқымды дамудың саяси проблемалары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А 02.32

Шаукенова Зарема Каукенқызы

Павленко Вера Константиновна

Әбдікерова Гүлнапис Орынбасарқызы


22.00.04 – Әлеуметтік құрылым, әлеуметтік институттар мен процестер (социология ғылымдары);

22.00.03 – Экономикалық социология, этносоциология және демография (социология ғылымдары);

19.00.01 – Жалпы психология, жеке адам психологиясы, психология тарихы, этнопсихология (психология ғылымдары);

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика (педагогика ғылымдары)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.21.03

Садыков Токмұхамед Сәлменұлы

Романова Наталья Владимировна

Жабина Жансая Рифильқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар


Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.20.03

Жүнісова Жаңылжан Қасымқызы

Бижанов Ақан Құсайынұлы

Забирова Айгүл Тілеубайқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар;

22.00.04 – Әлеуметтік құрылым, әлеуметтік институттар мен процестер

Философия және саясаттану институты

Д 53.36.01

Қадыржанов Рүстем Қазақбайұлы

Изотов Мұхтар Зиядаұлы

Нұрмұратов Серік Есентайұлы

09.00.03 – Философия тарихы;

09.00.08 – Ғылым мен техника философиясы;

09.00.11 - Әлеуметтік философия

 

Филология ғылымдары және өнертану

әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.02.22

Әбдезұлы Қансейіт

Жақып Бауыржан Өміржанұлы

Бисенғали Зинол-Ғабден Қабиұлы

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.04 – Қазақстан Республикасы және жаңа шетел халықтары әдебиеті;

10.01.08 – Әдебиет теориясы. Мәтінтану;

10.01.10 – Журналистика

әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.23


Сағындықұлы Берікбай

Салқынбай Анаркүл Бекмырзақызы

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.06 – Түркі тілдері


әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.22

Сүлейменова Элеонора Дүйсенқызы

Аманжолов Алтай Сәрсенұлы

Ахмедьяров Қайрат Кабенұлы

10.02.01 – Орыс тілі;

10.02.19 – Тіл теориясы;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі

Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.31.03

Қамзабекұлы Дихан

Бейбітова Күлпәш Дайрабайқызы

Шындалиева Меңдігүл Бұрханқызы

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.07 – Салыстырмалы әдебиеттану

Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.29.02

Сатенова Серіккүл Көпешбайқызы

Әбдіғалиева Тілеулес

Әбдірәсілов Ербол Құралбайұлы

10.02.01 – Орыс тілі;

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.06 – Түркі тілдері;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.09.04

Оразбаева Фаузия Шәмсиқызы

Шевякова Татьяна Васильевна

Қосымова Гүлбану

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.01 – Орыс тілі;

13.00.02 – Оқыту мен тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (қазақ мен орыс тілдері) (педагогика ғылымдары)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті,

Д 14.05.05

Қирабаев Серік Смайылұлы

Жұмажанова Төкен Қонысбайқызы

Әбдіғазиұлы Балтабай

10.01.02 - Қазақ әдебиеті;

10.01.08 - Әдебиет теориясы. Мәтінтану;

13.00.02 - Оқыту мен тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (қазақ әдебиеті)

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті

Д 14.14.01

Исабеков Серік Ерғалиұлы

Аяпова Танат Тәңірбердіқызы

Ерназарова Зауреш Шаршыбекқызы

10.02.19 – Тіл теориясы;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі;

10.02.22 – Шетел халықтарының тілдері (герман тілдері)

М.О. Әуезов атындағы
Әдебиет және өнер институты

Д 53.34.01

Қасқабасов Сейіт Асқарұлы

Елеукенов Шериаздан Рүстемұлы

Әзібаева Бақытжан Уәлиқызы

10.01.01 – Орыс әдебиеті;

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.04 – Қазақстан Республикасы және жаңа шетел халықтары әдебиеті;

10.01.08 – Әдебиет теориясы. Мәтінтану;

10.01.09 – Фольклортану

М.О. Әуезов атындағы
Әдебиет және өнер институты

К 53.40.03

Құндақбайұлы Бағыбек Құндақбайұлы

Ерғалиева Райхан Әбдешқызы Бұлтбаева Айзада Зейкенқызы

17.00.01 – Театр өнері;

17.00.02 – Музыка өнері;

17.00.04 – Бейнелеу және декоративтік-қолданбалы өнер мен сәулет өнері

А.Байтұрсынұлы атындағы
Тіл білімі
институты

Д 53.38.01


Құрманбайұлы Шерубай

Базарбаева Зейнеп Мүслімқызы

Манкеева Жамал Айтқалиқызы

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.06 – Түркі тілдері


Т. Жүргенов атындағы Қазақ ұлттық өнер академиясы,

К 53.40.04

Мұхамбетова Әсия Ибадуллақызы

Шаханова Нұрила Жақсыбекқызы

Батурина Ольга Владимировна

17.00.02 – Музыка өнері;

17.00.04 – Бейнелеу және декоративтік-қолданбалы өнер мен сәулет өнері

17.00.09 – Өнер теориясы және тарихы

Ш.Уәлиханов атындағы Көкшетау мемлекеттік университеті,

Д 14.61.27

Шәймерденова Нұрсұлу Жамалбекқызы

Қадашева Қарлығаш Қадашқызы

Баяндина Сәуле Жұмажанқызы

10.02.01 - Орыс тілі

10.02.19 - Тіл теориясы

13.00.02 - Оқыту мен тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі

 

Тарих ғылымдары

әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.32

Жұмағұлов Қалқаман Тұрсынұлы

Байзақова Құралай Ертісқызы

Садуақасова Зақыш Түлеханқызы

07.00.02 – Отан тарихы (Қазақстан Республикасының тарихы);

07.00.03 – Жалпы тарих;

07.00.09 – Тарихнама, деректану және тарихи зерттеу әдістері;

07.00.15 – Халықаралық қатынастар мен сыртқы саяхат тарихы

Е.А.Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

БД 14.50.12

Жұмашев Рымбек Мұратұлы

Сақтағанова Зәуреш Ғалымжанқызы

Әлімбаев Торғай Әмірханұлы

07.00.02 – Отан тарихы (Қазақстан Республикасының тарихы);

07.00.09 – Тарихнама, деректану және тарихи зерттеу әдістері

М.Өтемісов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік университеті

БД 14.61.26

Мұқтар Әбілсейіт Қапизұлы

Исмаилов Ануар Исмаилұлы

Шынтемирова Баян Ғаббасқызы

07.00.02 – Отан тарихы (Қазақстан Республикасының тарихы)

Ш.Ш. Уәлиханов атындағы Тарих және этнология институты

БД 53.33.01

Мажитов Саттар Фазылұлы

Байпаков Карл Молдахметұлы

Қапаева Айжан Тоқанқызы

07.00.02 – Отан тарихы (Қазақстан Республикасының тарихы);

07.00.06 – Археология;

07.00.07 – Этнография, этнология және антропология

Р.Б. Сүлейменов атындағы Шығыстану институты

Д 55.40.03

Әбусейітова Меруерт Қуатқызы

Есмағамбетов Көшім Лекерұлы

Муминов Аширбек Курбанұлы

07.00.03 – Жалпы тарих (шығыс елдер);

07.00.09 – Тарихнама, деректану және тарихи зерттеу әдістері

Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті

БД 14.70.01

Сыдықов Ерлан Бәтташұлы

Ескендіров Мейір Ғариполлаұлы

Байсарина Қымбат Қабидолдақызы

07.00.02 – Отан тарихы (Қазақстан Республикасы тарихы)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті,

Д 14.15.09

Қойгелдиев Мәмбет Құлжабайұлы

Кенжебаев Ғабит Қапезұлы

Тулекова Мереке Көкеқызы

07.00.02 - Отан тарихы (Қазақстан Республикасы тарихы)

 

Медицина және фармацевтика ғылымдары

Астана медицина университеті АҚ

БД 09.06.01

Жұмаділов Жақсыбай Шаймерденұлы

Розенсон Рафаил Иосифович

Мұхамадиева Гүлмира Амантайқызы

14.00.27 – Хирургия;

14.00.04 – Құлақ, өңеш және мұрын аурулары;

14.00.14 – Онкология;

14.00.37 – Анестезиология және реаниматология

Астана медицина университеті АҚ

Д 09.17.04

Қазымбет Полат Қазымбетұлы

Галицкий Франц Антонович

Тажібаева Дамира Сабырқызы

14.00.16 – Патологиялық физиология;

14.00.24 – Сот медицинасы;

03.00.01 – Радиобиология (медицина және биология ғылымдары)

С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті

Д 09.01.03

Ыдырысов Әлім Әкрамұлы

Ержанов Самигұлла Ибатуллаұлы

Нұрмұхамбетова Балумаржан Наскенқызы

14.00.02 – Адам анатомиясы;

14.00.15 – Патологиялық анатомия;

14.00.16 – Патологиялық физиология;

03.00.25 Гистология, цитология, клеткалық биология

С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті

БД 09.01.08

Нұрғожаев Еркін Ысмағұлұлы

Алтынбеков Сағат Әбілқаиырұлы

Идрисова Жаннат Рүстемқызы

14.00.13 – Жүйке аурулары ;

14.00.18 – Психиатрия;

14.00.28 – Нейрохирургия.


С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті

Д 09.01.02

Мырзабеков Оразбек Мырзабекұлы

Төлеуов Қалдан Төлеуұлы

Мамеков Әбірбек Досболғанұлы

14.00.21 – Стоматология


С. Д. Асфендияров атындағы Қазақ ұлттық медицина университеті

Д 09.01.01

Шортанбаев Әлихан Абжанұлы

Рамазанова Бақыт Аманұлқызы

Қуттықожанова Ғалия Ғабдоллақызы

14.00.10 – Жұқпалы аурулар;

14.00.30 – Эпидемиология;

03.00.07 – Микробиология;

14.00.36 – Аллергология және иммунология

Қарағанды мемлекеттік медицина университеті

Д 09.17.03

Кұлмағамбетов Ілияс Райханұлы

Жауғашева Сабира Кеделқызы

Тайжанова Дана Жұмағалиқызы

14.00.05 – Ішкі аурулар;

14.00.25 – Фармакология, клиникалық фармакология


М. Оспанов атындағы Батыс Қазақстан мемлекеттік медицина университеті

Д 09.04.01

Ізімбергенов Намаз Ізімбергенұлы

Кузденбаева Раиса Салмағанбетқызы

Мавлюдова Надия Маликовна

14.00.25 – Фармакология, клиникалық фармакология;

14.00.27 – Хирургия

14.00.02 – Адам анатомиясы


Семей мемлекеттік медицина университеті

Д 09.03.01


Рақыпбеков Төлебай Қосиябекұлы

Әділханов Тасболат Алпысбесұлы

Муковозова Лидия Алексеевна

14.00.27 –Хирургия;

14.00.33 – Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау;

14.00.36 – Аллергология және иммунология;

14.00.39 – Ревматология

Қазақ тағамтану академиясы

БД 53.28.01

Шарманов Төрегелді Шарманұлы

Кеңесариев Үсен Ысмайылұлы

Оспанова Феруза Еркебекқызы

14.00.07 – Гигиена (медицина және биология ғылымдары);

03.00.04 Биохимия (медицина ғылымдары)


Травматология және ортопедия ғылыми-зерттеу институты

Д 09.01.04

Батпенов Нұрлан Жұмағұлұлы

Әбдірахманов Әлібек Жанпейісұлы

Мұхаметжанов Қанат Мұхаметжанұлы

14.00.22 Травматология және ортопедия.


Тері-венерологиялық ғылыми-зерттеу институты

Д 09.09.01

Момынов Талғат Әшірұлы

Нурушева София Мухитқызы

Пшеничная Любовь Андреевна

14.00.11Тері және мерез аурулары


Қазақ көз аурулары ғылыми-зерттеу институты

Д 09.14.01

Ботабекова Тұрсынгүл Кобжасарқызы

Әубакірова Айгүл Жұмағалиқызы

Құрманғалиева Мәдина Маратқызы

14.00.08 – Көз аурулары


Кардиология және ішкі аурулар ғылыми-зерттеу институты

БД 09.13.01

Изатуллаев Елдос Әбдіқалықұлы

Беркінбаев Сәлім Фахатұлы

Абдікәрімов Болат Урзадаұлы

14.00.03 – Эндокринология

14.00.05 – Ішкі аурулар

14.00.06 – Кардиология

Қазақтың онкология және радиология ғылыми-зерттеу институты

Д 09.11.01

Арзықұлов Жеткерген Әнесұлы

Савхатов Досбол Қайназаұлы

Сейітқазина Ғазиза

Жұмагелдіқызы

14.00.14 – Онкология;

14.00.19 – Сәулелік диагностика, сәулелік терапия


«Фитохимия» ғылыми-өндірістік орталығы

БД 53.47.10

Әдекенов Серғазы Мыңжасарұлы

Қияшев Дәулет Кәрімұлы

Атажанова Гаянэ Абдулкәхімқызы

02.00.10 – Биоорганикалық химия (химия ғылымдары);

15.00.01 – Дәрі-дәрмек технологиясы және фармацевтика ісін ұйымдастыру;

15.00.02 – Фармацевтикалық химия және фармакогнозия (фармацевтика ғылымдары)

Ұлттық ғылыми

медициналық орталығы

БД 09.14.10

Досаханов Әлихан Хамзаұлы

Жүзжанов Орманбек Тұяқбайұлы

Жүсіпова Алмагүл Сейдуәлиқызы

14.00.19 – Сәулелік диагностика, сәулелік терапия;

14.00.33 – Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау;

14.00.13 – Жүйке аурулары

Х.Жуматов атындағы гигиена және эпидемиология

ғылыми орталығы

БД 09.16.01

Омарова Мария Нұрғалиқызы

Адамбеков Доктурбек Адамбекұлы

Аспетов Данияр Русланұлы

14.00.07 – Гигиена;

14.00.30 – Эпидемиология;

14.00.36 – Аллергология және иммунология.


Акушерлік, гинекология және перинатология ғылыми орталығы

Д 09.08.01

Құдайбергенов Талғат Қапаұлы

Қайыпова Нина Әмірқызы

Базылбекова Зейнеп Өмірзаққызы

14.00.01 Акушерлік және гинекология


Урология ғылыми орталығы

Д 09.15.01

Алшынбаев Мырзакәрім Кәрімұлы

Қожабеков Бақыт Самсалыұлы

Кұсымжанов Сүниат Мырзекенұлы

14.00.40 – Урология


А.Н.Сызганов атындағы Хирургия ұлттық ғылыми орталығы

Д 09.07.01

Сұлтанәлиев Тоқан Анарбекұлы

Рамазанов Манас Ембергенұлы

Сейдалин Арыстан Оскарұлы

14.00.27 – Хирургия;

14.00.37 – Анестезиология және реаниматология;

14.00.44 – Жүрек-қан тамырлары хирургиясы

Педиатрия және балалар хирургиясы ғылыми орталығы

БД 09.10.01

Ормантаев Камал Саруарұлы

Омарова Күлән Омарқызы

Хусаинова Шолпан Нұрбайқызы

14.00.09 Педиатрия;

14.00.35 – Балалар хирургиясы


Қоғамдық денсаулық сақтау жоғары мектебі

БД 09.19.02

Құлжанов Мақсұт Кәрімұлы

Слажнева Татьяна Ивановна

Қасымова Гүлнар Пазылбекқызы

14.00.33 – Қоғамдық денсаулық және денсаулық сақтау


Туберкулез мәселелерінің ұлттық орталығы

Д 09.12.01

Исмаилов Шахимурат Шаймұлы

Смайылова Гүлнар Асқарқызы

Абдукаримов Хашимжан Хакимұлы

14.00.26 Фтизиатрия


Еңбек гигиенасы және кәсіби аурулар ұлттық орталығы

Д 53.42.01

Баттакова Жамиля Еркінқызы

Аманбекова Айгүл Өкенқызы

Өмірбаева Сәуле Мәуленқызы

14.00.07 – Гигиена;

14.00.50 – Еңбек медицинасы


Ұлттық ана мен бала ғылыми орталығы

БД 09.03.03

Нукушева Сәуле Ғалымқызы

Әбдірахманова Сағира Тоқсанбайқызы

Бапаева Гаури Биллаханқызы

14.00.01 – Акушерлік және гинекология

14.00.09 Педиатрия;

14.00.35 – Балалар хирургиясы

 

Биология ғылымдары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А 01.01

Шалахметова Тамара Минашқызы

Бейсембаева Роза Ұлтұбайқызы

Айташева Зәуре Ғайнетдінқызы

03.00.04 – Биохимия;

03.00.15 – Генетика;

03.00.25 – Гистология, цитология, клеткалық биология

Ұлттық биотехнология орталығы

Д 53.47.05

Әбжәлелов Ахан Бегманұлы

Мұқанов Қасым Қасенұлы

Ермекбаева Бақытгүл Абкенқызы

03.00.23 – Биотехнология (биология ғылымдары);

03.00.07 – Микробиология (биология және медицина ғылымдары);

14.00.25 – Фармакология, клиникалық фармакология (медицина ғылымдары)

Микробиология және вирусология институты

БД 53.24.01

Саданов Аманкелді Құрбанұлы

Айткельдиева Светлана Айткельдіқызы

Бекмаханова Надия Ермұханқызы

03.00.06 – Вирусология;

03.00.07 – Микробиология (биология ғылымдары);

03.00.16 – Экология (биология және ауыл шаруашылық ғылымдары)

Зоология институты

Д 55.36.01

Мелдебеков Әлихан Мелдебекұлы

Кащеев Виталий Александрович

Жатқанбаева Жолдықыз Мырқасымқызы

03.00.08 – Зоология;

03.00.09 – Энтомология;

03.00.19 – Паразитология

Адам және жануарлар физиологиясы институты

Д 53.26.01

Махатов Болатхан Махатұлы

Дүйсембі Қабдрахман Дүйсембіұлы

Сейдахметова Зауре Жүнісқызы

 

03.00.13 - Физиология (биология және медицина ғылымдары);

06.02.02 – Ауыл шаруашылығы малын азықтандыру және мал азығы технологиясы (ауыл шаруашылығы ғылымдары)

М. Ә. Айтқожин атындағы молекулярлық биология және биохимия институты

Д 53.47.07

Айтқожина Нағима Әбенқызы

Қонаева Рауза Меңліахметқызы

Фурсов Олег Владимирович

03.00.03 – Молекулярлық биология;

03.00.04 – Биохимия

Ботаника және фитоинтродукция институты,

Д 53.22.01

Бижанова Гульбаршын Қожақызы

Кузьмин Эдуард Викторович

Ермекбаева Биғатша Дүйсенбайқызы

03.00.05 - Ботаника

 

Ауыл шаруашылығы және мал дәрігерлік ғылымдары

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

К 18.01.04

Байзақов Сәбит Байзақұлы

Муқанов Болат Мәжитұлы

Тоқтасынов Жайлау Нұрмұқамбетұлы


06.03.01 – Орман дақылдары, селекция, тұқым шаруашылығы;

06.03.02 – Орманды жайластыру және орман таксациясы;

06.03.03 – Орман тану және орман шаруашылығы, орман өрттері және оларға қарсы күрес

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

Д 18.01.01

Сансызбай Аблай Рысбайұлы

Бияшев Қадыр Бияшұлы

Кіркімбаева Жұмагүл Сләмбекқызы

16.00.02 – Мал патологиясы, онкологиясы және морфологиясы;

16.00.03 – Мал дәрігерлік микробиология, вирусология, эпизоотология, микология, микотоксикологиямен бірге және иммунология;

16.00.06 – Мал дәрігерлік санитария, экология, зоогигиена және мал дәрігерлік санитарлық сараптама

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

Д 18.01.02

Елешев Рахымжан Елешұлы

Атақұлов Тастанбек Атақұлұлы

Умбетов Амангелды Қажиахметұлы

06.01.02 – Жерді мелиорациялау, рекультивациялау және қорғау;

06.01.04 – Агрохимия;

06.01.09 – Өсімдік шаруашылығы

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

Д 18.01.03

Медеубеков Қилыбай Үсенұлы

Егеубаев Арғынғазы Әбутәліпүлы

Нұрғазы Қуат Шайполлаұлы

06.02.01 – Ауыл шаруашылығы малын өсіру, олардың селекциясы, генетикасы және көбеюі;

06.02.02 – Ауыл шаруашылығы малын азықтандыру және мал азығы технологиясы;

06.02.04 – Дербес зоотехния, мал шаруашылығы өнімдері өндірісінің технологиясы

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

БД 18.08.02

Әлімжанов Бекен Өкенұлы

Мұсынов Қажымұрат Мейрамбекұлы

Омаркожаұлы Нұрберген

06.02.01 – Ауыл шаруашылығы малын өсіру, олардың селекциясы, генетикасы және көбеюі;

06.02.04 – Дербес зоотехния, мал шаруашылығы өнімдері өндірісінің технологиясы;

06.01.09 – Өсімдік шаруашылығы

С. Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

ОД 18.08.03

Бұлашев Айтбай Қабыкешұлы

Мыңжасов Қанат Исмаилұлы

Әбдірахманов Талғат Жүнісұлы

16.00.03 – Мал дәрігерлік микробиология, вирусология, эпизоотология, микология, микотоксикологиямен бірге және иммунология;

16.00.07 – Мал дәрігерлік акушерлік және мал өнімінің биотехникасы

Жаңгір Хан атындағы Батыс Қазақстан аграрлық-техникалық университеті

БД 18.02.05

Бозымов Қазыбай Қараұлы

Траисов Балуаш Бакішұлы

Баяхов Әліби Науханұлы

06.02.01 – Ауыл шаруашылығы малын өсіру, олардың селекциясы, генетикасы және көбеюі;

06.02.04 Дербес зоотехния, мал шаруашылығы өнімдері өндірісінің технологиясы;

06.01.09 Өсімдік шаруашылығы

«КазАгроИнновация» АҚ
Ветеринария ғылыми-зерттеу институты

Д 55.40.01

Әбутәлип Әспен

Шабдарбаева Гүлнар Сабырқызы

Әбдібекова Аида Макенқызы

16.00.03 – Мал дәрігерлік микробиология, вирусология, эпизоотология, микология, микотоксикологиямен бірге және иммунология (мал дәрігерлік және биология ғылымдары);

03.00.19 – Паразитология (биология және мал дәрігерлік ғылымдары)

Оңтүстік-Батыс ауыл шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы

Д 55.39.01

Омбаев Әбдірахман Молданазарұлы

Әлібаев Нұрадін Нажімедінұлы

Паржанов Жәнібек Исакұлы

06.02.01 – Ауыл шаруашылығы малын өсіру, олардың селекциясы, генетикасы және көбеюі;

06.02.04 – Дербес зоотехния, мал шаруашылығы өнімдері өндірісінің технологиясы

Қазақ мал шаруашылығы және жемшөп өндірісі ғылыми-зерттеу институты

Д 55.11.01

Сейдалиев Бескемпір Сейдалыұлы

Аманжолов Қыдырбай

Жұмаділла Құдайберген

06.01.12 – Мал азығы өндірісі және шалғындық шаруашылығы;

06.02.01 Ауыл шаруашылығы малын өсіру, олардың селекциясы, генетикасы және көбеюі;

06.02.02 Ауыл шаруашылығы малын азықтандыру және мал азығы технологиясы;

06.02.04 Дербес зоотехния, мал шаруашылығы өнімдері өндірісінің технологиясы

Ө.О. Оспанов атындағы Топырақтану және агрохимия ғылыми-зерттеу институты

Д 53.21.01

Сапаров Абдолла Сапарұлы

Қозыбаева Фарида Есенқожақызы

Жалаңкөзев Темірболат Жалаңкөзұлы

03.00.27 – Топырақтану (ауыл шаруашылығы және биология ғылымдар

Егіншілік және өсімдік шаруашылығы ғылыми-өндірістік орталығы

ОД 55.05.01

Нұрпейісов Исатай Ахайұлы

Сағитов Абай Оразұлы

Әлдеков Нұрғали Ахайұлы

06.01.01 – Жалпы егіншілік;

06.01.05 – Селекция және тұқым шаруашылығы (ауыл шаруашылығы және биология ғылымдары);

06.01.11 – Өсімдіктерді қорғау (ауыл шаруашылығы және биология ғылымдары)

 

Физика-математика және техникалық ғылымдары

 

Математика және информатика

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14.А.02.15

Жұмағұлов Бақытжан Тұрсынұлы

Данаев Нарғозы Тұрсынбайұлы

Шәкенов Қанат Қожахметұлы

01.01.07 - Есептеу математикасы;

05.13.18 - Математикалық моделдеу, сандық әдістер және бағдарла- малар кешені (физика-математика және техника ғылымдары);

01.01.02 - Дифференциалды тендеудер және математикалық физика;

01.01.10 - Басқарылатын жүйелердің математикалық теориясы

Л.Н.Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

Д 14.61.50

Өтелбаев Мұхтарбай

Боқаев Нұржан Әділханұлы

Тлеуханова Назерке Түлекқызы

01.01.01 - Математикалық талдау;

01.01.02 - Дифференциалды теңдеулер және математикалық физика

Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

Д 14.61.01

Шәріпбаев Алтынбек Әмірұлы 

Байбеков Сейдіқасым Ниязбекұлы

Ниязбекова Римма Қалманбайқызы


05.13.11 – Есептеу машиналары мен кешендерін және компьютерлік желілерді математикалық және бағдарламалық қамтамасыз ету;

05.02.23 - Өнімдердің сапасын стандарттау және басқару

Қ.И.Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық  техникалық университеті

БД 14.13.03

Шоқаев Дулат Нұрмашұлы

Бияшев Рүстем Ғақашұлы

Айтжанов Бекмырза Құсайынұлы


05.13.01 - Жүйелі талдау, ақпаратты басқару және өңдеу;

05.13.06 - Технологиялық процестер мен өндірістерді автоматтандыру
және басқару;

05.13.10 - Әлеуметтік және экономикалық жүйелердегі басқару

Д. Серікбаев атындағы Шығыс -Қазақстан мемлекеттік

техникалық университеті

К 14.29.15

Мұтанов Ғалымқайыр Мұтанұлы

Темірбеков Нұрлан Мұқанұлы

Балова Татьяна Григорьевна

05.13.06 - Технологиялық процестер мен өндірістерді автоматтандыру
және басқару;

05.25.05 - Ақпараттық жүйелер мен процестер, ақпараттаманың құқықтық аспектілері.

Математика институты

Д 53.04.01

Жиеналиев Мұвашархан Танабайұлы

Байдельдинов Бақыт Лайықұлы

Асанова Анар Тұрмағанбетқызы

01.01.01 - Математикалық талдау

01.01.02 - Дифференциалды теңдеулер және математикалық физика.

Математика институты

БД 53.12.01

Пак Иван Тимофеевич

Арсланов Марат Зуфарұлы

Қазанғапов Әлкен Нұрмағанбетұлы

05.13.15 - Есептеу машиналары мен жүйелері;

05.13.18 - Математикалық моделдеу, сандық әдістер және бағдарламалар кешені (техника ғылымдары).

 

Механика және машина жасау

Қ. И. Сәтбаев атындағы
Қазақ ұлттық техникалық университеті

Д 14.17.02

Жиенқұлов Серғазы Ахметұлы

Мендебаев Тоқтасын Мендебайұлы

Сазамбаева Баян Төкешқызы

05.03.01 - Механикалық және физика- техникалық өңдеу технологиялары мен жабдықтары;

05.05.04 – Жол, құрылыс және көтергіш-көлік машиналары;

05.16.02 - Қара, түсті және сирек металдар металлургиясы

Қ. И. Сәтбаев атындағы
Қазақ ұлттық техникалық университеті

Д 14.61.21

Құспанғалиев Болат Орайханұлы

Нұрмаханов Баймахан Нұрмаханұлы

Әзімов Ескендір Мұхтарұлы

05.01.01 – Инженерлік геометрия және компьютерлік графика (техника ғылымдары)

18.00.01 – Сәулет өнерінің теориясы мен тарихы, тарихи – сәулеттік мұраларды жаңғырту және қалпына келтіру (сәулет).

М.Әуезов атындағы Оңтүстік Қазақстан мемлекеттік университеті

Д 14.23.01

Айнабеков Алпысбай Иманқұлұлы

Ескендіров Шәріпжан Заханұлы

Волненко Александр Анатольевич

01.02.04 – Деформацияланатын қатты денелер механикасы;

01.02.06 – Машиналардың, аспаптардың және аппаратуралардың

динамикасы, беріктігі;

05.17.08 – Химиялық технологиялар процестері мен аппараттары.

Қазақ ұлттық аграрлық университеті

БД 53.09.03

Кешуов Сейітқазы Асылсейітұлы

Сейітбеков Лесбек Сеиітбекұлы

Атыханов Айбек Қашкымбайұлы

05.20.01 – Ауыл шаруашылығы технологиясы және механикаландыру құралдары;

05.20.02 – Ауыл шаруашылығы электр технологиясы және электр жабдықтары;

05.20.04 – Ауыл шаруашылығы технологиялары және техникалық қызмет көрсету құралдары.

Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті

Д 14.22.01

Малыбаев Сәкен Қадыркенұлы

Смирнов Юрий Михайлович

Жетесова Гүлнар Сәнтайқызы

05.05.04 – Жол, құрылыс және көтергіш-көлік машиналары;

05.05.06 – Тау-кен машиналары.

«Азаматтық авиация академиясы» АҚ

К 14.61.20

Алдамжаров Қазбек Бақытұлы

Сыртанов Самед Абдол-Қадырұлы

Сухушина Татьяна Николаевна

05.02.22 - Өндірісті ұйымдастыру (салалар бойынша);


Ө.А. Жолдасбеков атындағы Механика және машинатану институты

БД 53.02.01

Уәлиев Гахип Уәлиұлы

Жолдасбеков Іскендірбек Өмірбекұлы

Жомартов Асылбек Әбдіразақ

05.02.18 – Механизмдер мен машиналар теориясы;

01.02.06 – Машиналардың, аспаптардың және аппаратуралардың
динамикасы, беріктігі;

05.02.05 - Роботтар, мехатроника және роботтық-техникалық жүйелер

әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті,

БД 14А. 01.08

Жапбасбаев Ұзақ Қаиырбекұлы

Баймұхаметов Абай Әбішұлы

Хаджиева Леля Азретовна

01.02.04 – Деформацияланатын қатты денелер механикасы (физика-математика ғылымдары)

01.02.05 – Сұйық, газ және плазма механикасы (физика-математика ғылымдары)

01.02.07 – Сусымалы денелер, топырақ және тау жыныстары механикасы (физика-математика ғылымдары)

01.04.14 – Жылу физикасы және теориялық жылу техникасы (техника ғылымдары)

 

                                     Металлургия және химия технологиясы

 

М.Әуезов атындағы Оңтүстік-Қазақстан мемлекеттік университеті

Д 14.23.02

Шәкіров Біржан Сардарұлы

Сатаев Малик Сывамбайұлы

Анарбаев Әбиболла Әбілдаұлы

05.17.01 - Бейорганикалық заттар технологиясы;

05.17.11 - Силикат және балқуы қиын металл емес материалдар
технологиясы;

05.23.05 - Құрылыс материалдары мен бұйымдары;

25.00.36 –Геоэкология

Ж. Абишев атындағы Химия - металлургия институты

Д 53.40.01

Ким Василий Анатольевич

Малышев Виталий Павлович

Жұмашев Қалқаман Жұмашұлы

05.16.02 – Қара, түсті және сирек металдар металлургиясы

«Жер туралы ғылымдар, металлургия және кен байыту орталыгы» АҚ

Д 53.17.01

Тастанов Ерболат Әдиятұлы

Храпунов Владимир Евгеньевич

Агапова Людмила Яковлевна

05.16.02 - Қара, түсті және сирек металдар металлургиясы;

25.00.13 -Пайдалы қазбаларды байыту

 

Жеңіл, тамақ және қайта өңдеу өнеркәсібі

Алматы технологиялық
университеті

Д 14.61.17

Оспанов Асан Бекешұлы

Ізтаев Әуелбек Ізтайұлы

Оңгарбаева Нұрлайым

05.18.01 - Дәнді және бұршақ дақылдарының, жарма өнімдерінің,

жеміс, көкөніс және жүзім шаруашылығының өңдеу,

сақтау және қайта өңдеу технологиясы

05.18.04 - Ет, сүт және балық өнімдерінің және тоңазыту өндірісінің

технологиясы

05.18.12 – Тамақ өндірісінің процестері мен аппараттары

Алматы технологиялық
университеті

Д 14.63.02

Жилисбаева Раушан Оразқызы

Таусарова Бижамал Раимқызы

Нұржасарова Майра Әбдірахманқызы

05.19.02 – Тоқыма материалдары мен шикізаттарының технологиясы

және оларды бастапқы өңдеу;

05.19.04 - Тігін бұйымдарының технологиясы

Сымбат” сән бизнесі
Академиясы

БД 55.01.01

Асанова Сабыркүл Жайлаубекқызы

Жомартов Әбдіразақ Шаушенұлы

Жаманқұлов Кенешбек Жаманқұлұлы

05.02.13 – Машиналар, агрегаттар мен процестер;

05.19.04 - Тігін бұйымдарының технологиясы

Шәкәрім атындағы Семей мемлекеттік университеті

БД 14.50.13

Рыскелдиев Бердіқұл Әбдәзімұлы

Түменов Серік Ниязбекұлы

Кәкімов Әйтбек Қалиұлы

05.18.04 – Ет, сүт және балық өнімдерінің және тоңазыту өндірісінің технологиясы;

05.18.12 – Тамақ өндірісінің процестері мен аппараттары

 

                                         Құрылыс, архитектура және көлік

Л. Н. Гумилев атындағы Еуразия ұлттық университеті

Д 14.61.17 А

Жүсiпбеков Асқар Жағыпарұлы

Толқынбаев Темірхан Әнепияұлы

Байтасов Талғат Маратұлы

05.23.02-Негiздері мен iргетастары, жер асты имараттары;

05.23.08-Құрылыс технологиясы және оларды ұйымдастыру.


Қазақ қатынас жолдары университеті

Д 14.61.45

Омаров Аманкелді Жұмағалиұлы

Мұратов Әбіл

Қайнарбеков Әсемхан

05.22.06 –Темір жол жолдары, темір жол тарту және жобалау;

05.05.04 – Жол, құрылыс және көтергіш-көлік машиналары


Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті

Д 14.61.25

Мырзахметов Меңлібай

Өтепов Ерқасын Балапанұлы

Жараспаев Мырзағали Тоқпақұлы

05.23.04 – Сумен жабдықтау, канализация, су ресурстарын қорғау құрылыс жүйелері;

05.26.01 – Еңбек қорғау;

05.26.02– Төтенше жағдайлардағы қауіпсіздік.

М. Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті

БД 14.14.01

Мұстафаев Жұмахан Сулейменұлы

Қарлықанов Төрехан Қарлықанұлы

Бекбасаров Исабай Исакұлы

05.23.07 - Гидротехника құрылыстары;

06.01.02- Жерді мелиорациялау, рекультивациялау және қорғау.

М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы

БД 14.11.01

Қабашев Рахымжан Әбілқасымұлы

Телтаев Бағдат Бұрханбайұлы

Көлгелдинов Мұрат Сапарбекұлы

05.05.04 – Жол, құрылыс және көтергіш-көлік машиналары;

05.23.11 – Жолдарды, метрополитендерді, аэродромдарды, көпірлер мен көлік тоннелдерін жобалау және салу.

М. Тынышпаев атындағы Қазақ көлік және коммуникациялар академиясы

Д 14.45.02

Имандосова Маргарита Болатқызы

Солоненко Владимир Гельевич

Исмағулова Саракүл Оразалықызы

05.22.06 – Темір жол жолдары, темір жол тарту және жобалау;

05.22.07 – Темір жолдың жылжымалы құрамы, поездардың тарту қуаты және электрлендіру;

05.22.08 – Тасымал процестерін басқару.

Ғылыми-зерттеу және жобалау құрылыс материалдар институты

Д 14.03.01

Құлыбаев Асқар Алтынбекұлы

Байболов Серекпек Мұқашұлы

Қуатбаев Азат Қуанғалиұлы

05.17.11– Силикат және балқуы қиын металл емес материалдар технологиясы;

05.23.05 – Құрылыс материалдары және бұйымдары.

Халықаралық білім беру корпорациясы

Д 14.50.04

Құсайынов Әмірлан Айдарбекұлы

Глаудинов Бекрімжан Абакұлы

Байтенов Эскандер Муслімұлы

05.23.01 – Құрылыс конструкциялары, гимараттары мен имараттары (техника ғылымдары)

05.23.17 – Құрылыс механикасы (техника ғылымдары)

18.00.01 – Сәулет өнерінің теориясы мен тарихы, тарихи – сәулеттік мұраларды жаңғырту және қалпына келтіру (сәулет).

 

                                          Физика және энергетика

әл- Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.11

Әбділдин Мейірхан Мүбаракұлы

Дробышев Андрей Степанович

Жаврин Юрий Иванович

01.04.02- Теориялық физика;

01.04.07- Конденсияланған күй физикасы;

01.04.08- Плазма физикасы;

01.04.14- Жылу физикасы және теориялық жылу техникасы (физика-математика ғылымдары);

01.04.16 Атом ядросы мен элементті бөлшектер физикасы

Алматы энергетика және байланыс институты

Д 14.02.04

Сағыт Полат Исмаилұлы

Мукажанов Владимир Николаевич

Жұмағулов Қуанышбай Қалтайұлы

05.09.03 – Электр техникасы кешендері мен жүйелері;

05.09.10 – Электр технология;

03.00.16 – Экология;

05.26.03 - Өрт және өнеркәсіп қауіпсіздігі (салалар бойынша)

«Ұлттық ғарыштық зерттеулер мен технологиялар орталығы АҚ»

БД 53.03.01

Дробжев Виктор Иванович

Жантаев Жұмабек Шабденаминұлы

Сомсиков Вячеслав Михайлович

01.03.02 – Астрофизика және радиоастрономия;

25.00.29 – Атмосфера мен гидросфера физикасы.



Қазақстан Республикасы Ұлттық ядролық орталығы

Д 60.01.01

Қадыржанов Қайрат Камалұлы

Батырбеков Ғаділет Әндиянұлы

Бөртебаев Насырла


01.04.01 – Эксперименттік физиканың аспаптары және әдістері;

01.04.07- Конденсияланған күй физикасы;

01.04.16 – Атом ядросы мен элементті бөлшектер физикасы

 

Химия ғылымдары

әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.02

Мансұров Зұлхайыр Аймұхаметұлы

Алдабергенов Майлыби Қапанұлы

Оспанова Әлия Қапанқызы

01.04.17 – Химиялық физика, оның ішінде жану және жарылыс физикасы;

02.00.04 – Физикалық химия;

02.00.06 – Жоғары молекулярлық қосылыстар;

02.00.11 - Коллоидтық химия және физика-химиялық механика

әл-Фараби атындағы Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.03

Нұрахметов Немеребай Нұрахметұлы

Матақова Рэма Нұрлықызы

Шалдыбаева Айман Мағзұмқызы

02.00.01 – Бейорганикалық химия;

02.00.02 – Аналитикалық химия;

02.00.05 – Электр химиясы;

02.00.03 - Органикалық химия;

02.00.15 - Катализ

Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

БД 14.07.01

Мәсәлімов Абай Сабыржанұлы

Қасенов Болат Қоңырұлы

Сәлкеева Лязат Кәрішқызы

02.00.01 – Бейорганикалық химия;

02.00.03 – Органикалық химия;

02.00.04 – Физикалық химия;

02.00.06 – Жоғары молекулярлық қосылыстар

Ә. Б. Бектуров атындағы Химия ғылымдарының институты

Д 53.18.01


Ерғожин Еділ Ерғожаұлы

Жұсіпбеков Өмңрзақ Жұмәсілұлы

Бектенова Гүлнәр Амантайқызы

02.00.03 – Органикалық химия;

02.00.04 – Физикалық химия;

02.00.06 – Жоғары молекулярлық қосылыстар;

02.00.10 – Биоорганикалық химия;

05.17.01 - Бейнеорганилық заттар технологиясы

Д.В.Сокольский атындағы Органикалық катализ және электрохимия институты

Д 53.19.01

Досымов Құсман Досымұлы

Бәйешов Әбдуали Бәйешұлы

Полымбетова Гүлшара Сейітжанқызы

02.00.05 – Электр химия;

02.00.13 – Мұнай химиясы;

02.00.15 – Катализ

 

                                              Жер туралы ғылымдар

Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті

Д 14.61.23

Рақышев Баян

Ақанов Халел Ғаббасұлы

Столповских Иван Никитович

05.05.06 - Тау-кен машиналары;

25.00.16 - Тау-кен өнеркәсібі мен мұнай-газ кәсіпшілігі геологиясы, геофизика, маркшейдер ісі және жер қойнауының геометриясы;

25.00.21- Тау-кен техникасы жүйелерін жобалаудың теориялық негіздері;

25.00.22 - Геотехнология (жерасты, ашық және құрылыстағы).

Қ. И. Сәтбаев атындағы Қазақ ұлттық техникалық университеті

Д 14.15.07


Садықов Дүйсен Шайханұлы

Дәрібаев Жұманали Еркенбеқұлы

Шейх-Али Давлет Мұхамеджанұлы


25.00.10 - Геофизика, пайдалы қазбаларды іздестірудің геофизикалық әдістері (геология-минералогия ғылымдары) ;

25.00.11 - Қатты пайдалы қазбалар геологиясы, iздестiру және барлау, минерагения ( геология-минералогия ғылымдары);

25.00.17 - Мұнай және газ кен орындарын игеру мен пайдалану (техника ғылымдары);

25.00.36- Геоэкология ( техника ғылымдары)

М. Х. Дулати атындағы Тараз мемлекеттік университеті

Д 14.13.02

Ахметов Әшімхан Сүлейменұлы;

Омарбекұлы Тіріболсын

Сахы Мұсылманбек

03.00.16 - Экология;

25.00.36- Геоэкология.

Қарағанды мемлекеттік техникалық университеті

Д 14.61.05

Низаметдинов Фарит Камалович

Сәбденбекұлы Өмірзақ

Тутанов Серікпай Кұспанұлы

05.26.03 – Өрт және өнеркәсіп қауіпсіздігі (салалар бойынша);

25.00.16 – Тау-кен өнеркәсібі мен мұнай-газ кәсіпшілігі геологиясы, геофизика, маркшейдер ісі және жер қойнауының геометриясы;

25.00.22 – Геотехнология (жерасты, ашық және құрылыстағы).

Қ. И. Сәтпаев атындағы геологиялық ғылымдар институты

Д 53.11.01

Рақышев Болат Мамытханұлы

Воцалевский Эдгард Славомирович

Әубекеров Болат Жағыпарұлы

25.00.01– Жалпы және аймақтық геология;

25.00.05- Минералогия, кристаллография;

25.00.09 – Геохимия, пайдалы қазбаларды іздестірудің геохимиялық әдістері;

25.00.11 – Қатты пайдалы қазбалар геологиясы, іздестіру және барлау, минерагения;

25.00.12 – Жанатын пайдалы қазбалар геологиясы, іздестіру және барлау

Д. А. Қонаев атындағы Тау-кен істері институты

Д 53.03.07


Ғалиев Сейітқали Жолдасұлы

Бүктіков Николай Сәдуақасұлы

Метакса Галина Павловна

25.00.20 – Геомеханика, жыныстарды жарылыспен бұзу, кен орындарының аэрогазодинамикасы және таудың жылу физикасы;

25.00.22– Геотехнология (жерасты, ашық және құрылыстағы);

05.26.01– Еңбек қорғау;

25.00.36 - Геоэкология;

25.00.35 – Геоинформатика (техникалық ғылымдары)

Атырау мұнай және газ институты

Д 14.50.03

Серіков Төлеуіш Пәуеденұлы

Жанұзақов Ислам Исағалиұлы

Сағынаев Аманжол Төремұратұлы

25.00.15 - Скважиналарды бұрғылау және игеру технологиясы (техника ғылымдары);

25.00.17 - Мұнай және газ кен орындарын игеру мен пайдалану (техника ғылымдары);

02.00.13 - Мұнай химиясы (химия және техника ғылымдары)

География институты

Д 53.47.02

Медеу Ахметқал Рахметоллаұлы

Дәулетғалиев Сәкен Қаламқалиұлы

Ақиянова Фәрида Жианшықызы

25.00.23 – Физикалық география және биогеография, топырақтар географиясы мен ландшафттар геохимиясы;

25.00.25 – Геоморфология және эволюциялық география;

25.00.27 –Құрғақ жер гидрологиясы, су ресурстары, гидрохимия.

 











 


 











 

  

Байланыс ақпараты:
010000, Астана қаласы, Есіл өзенінің  сол жағалауы, N35 көше, N8  үй (Министрліктер үйі)
Телефон: +7 7172 74-23-49 Факс: +7 7172 74-23-49, +7 7172 50-63-91,  E-mail: mailbox@www.educontrol.kz