Бастауыш >> Хабарламалар >> Бекітілген ізденушілер тізімі  >> 2011 ж.27 желтоқсандағы N 9 Алқа

Диплом (аттестат) берілу кезіндегі қажетті құжаттар: 

1. Жеке куәлік (паспорт),
2. жеке куәлігін растайтын құжаттың көшірмесі,
3. диплом (аттестат) алуға сенім білдірген адамға берілген сенім хатты нотариалды түрде растау,
4. ізденушінің қорғағаннан кейін тегі өзгерген жағдайда, некеге тұру (бұзу) неке қағазының көшірмесі нотариалды түрде расталуы керек.

Кандидаттар

тарих ғылымдары бойынша:
1. Есжан  Ержан  Әуелханұлы;
2. Өтеубаев  Марат  Төлеутемірұлы;

философия ғылымдары бойынша: 
3. Сартаева Раушан Сұлтанқызы;
4. Даулбаева  Жаннат Ибрагимовна;
филология ғылымдары бойынша: 
5. Кәкішева Нұрзада Тұрсұмбекқызы;
  
экономика ғылымдары бойынша:
6. Елеусиз Ләйлә Тұрсынқызы;
7. Әбілшаиков Нариман Бақтыбайұлы;
8. Абдрахманова Назгүл Балабайқызы;
  
заң ғылымдары бойынша: 
9. Жүнісбеков Серік Тұрсыналиұлы;
10. Жолдыбаев Азат Амандықұлы;
11. Ерназаров Ғалымжан Бақытжанұлы;
12. Ыбраев Марат Аймағамбетұлы;
13. Сматов Исатай Маратұлы;
14. Рахметов Талғат Хасанұлы;


медицина ғылымдары бойынша: 
1. Абдрасұлов Рашид Болатұлы;
2. Құсайынова Кенже Көкішқызы;
3. Баильдинова Клара Жеңісқызы;
4. Мамытов Алмаз Айғынұлы;
 
 техника ғылымдары бойынша: 
5. Тоқтарханов Марат Тоқтарханұлы;
6. Ибрагимов Алмаз Тұрдұмет ұлы;
7. Квашнин Николай Михайлович;
8. Сунг Гуанг Чон;
9. Калашников Павел Александрович;
10. Джайсамбекова Раушан Аманбекқызы;
11. Сарыбаев Мадияр Абдуллаұлы;

геология-минералогия ғылымдары бойынша:
12. Рассадкин Владимир Валерьевич.

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттесталды


психология ғылымдары бойынша: 
1. Росколодько Наталья Ивановна;

философия ғылымдары бойынша
2. Молдабаев Андрей  Ғазизұлы;

филология ғылымдары бойынша: 
3. Таукенова Айгуль Мұратқызы;
4. Горбань Елена Евгеньевна;
5. Васильева Ольга Викторовна;

экономика ғылымдары бойынша:
6. Исатаева Гүлжан Бөгенбайқы;
7. Қарабасов Расул Асылбекұлы;
 
заң ғылымдары бойынша: 
8. Сұлаимбекова Сүйітай Доқтырбайқызы;

медицина ғылымдары бойынша: 
9. Керімбеков Мәлік Қожахметович;
10. Мырзақұлов Ернар Слайұлы;
11. Сағындықов Ирлан Нығметжанұлы;
 
техника ғылымдары бойынша: 
12. Саханов Қанат Жақсылықұлы;


ДОЦЕНТТЕР


13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:
1. Кинжекова Рысқаным Сәлімқызы;
2. Жардамалиева Жанар Бахытхалиқызы;
3. Майдисарова Динара Сәкенқызы;
4. Мұқанова Жазира Ғафурқызы;
5. Оспанова Назира Нұрғазықызы;
6. Асаинова Алмагүл Жаякқызы;
7. Сайдахметова Лаззият Тұрлығазықызы;
8. Абаев Вячеслав Евгеньевич;
9. Кәкімова Лаура Шәріпқызы;
10. Түсіпбеков Елжас Тельманұлы;
11. Аухадиева Зәуреш Жұмабайқызы;
12. Таирова Назгүл Абайқызы;
13. Сұлтанова Нұргүл Камилқызы;
14. Әубәкірова Гүлсара Мәлгеждарқызы;
15. Арзанбаева Быхытжамал Оразғали қызы;
16. Ысқақова Айгүл Төлеутайқызы;

19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:
17. Шайжанова Қарлығаш Үсенқызы;
  
24.00.00 – Мәдениеттану мамандығы бойынша:
18. Сәрсенбекова Гүлнар Әлібекқызы;
    
09.00.00-Философия мамандығы бойынша:
19. Атымтаева Көкеш;
20. Абдрахманова Райхан Қазиқанқызы;
21. Қонар Сағынкүл Құрманқұлқызы;
   
 22.00.00 -Социология мамандығы бойынша:
22. Харченко Сергей Васильевич;
23. Қарабаев Шора Қалықұлы;
24. Комаров Олег Евгеньевич;

10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:
25. Шохахов Ибадулла Сарғұлақұлы;
26. Суатай Сәбит Құрманжанұлы;
27. Айдарбек Қарлығаш Жамалбекқызы;
28. Сүйерқұл Ботагөз Мырзабайқызы
29. Шадкам Заубайда;
30. Құлжанова Бақытгүл Райханқызы;
31. Ахметбекова Ақбота Кәрібайқызы;
32. Ислам Айбарша;
33. Кәрімовой Бағлангүл Түсіпқызы;
34. Нұржанова Жанна Советханқызы;

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:
35. Сәкенов Сейілбек Борисұлы;
36. Нурахунова Гунчам Майданқызы;
37. Әліпхан Мақсат;
38. Бекбосынов Марат Нұрғазыұлы;
39. Рахманова Нұржанат Малдыбайқызы;
40. Молдағалиева Жазира Тұманбайқызы;
41. Ахмет Күләш Садыққызы;
42. Көптілеуова Дина Тұрғалиқызы;

17.00.00 –Өнертану мамандығы бойынша:
43. Жаңбыршиев Орынбасар Жексенұлы;
    
12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша:
44. Сериев Болат Абдулдаевич;
45. Темирова Динара Сайлауовна;
46. Ералина Саида Ермағамбетовна;
47. Чукина Алтын Сұлтанғазықызы;
48. Бастемиев Серік Қайырбекұлы;
49. Щебетина Милена Владимировна;
50. Қанатов Алмас Қанатұлы;
51. Әбікенов Архат Ашметұлы;
52. Майтанов Әлемхан Масғұтұлы;
53. Шаймурунова Анара Қуанышқызы;
     
08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша: 
54. Баимбетова Әсел Батырханқызы;
55. Дәукенова Гауһар Аманжолқызы;
56. Хажиев Тәңірберген Ыбырайымұлы;
57. Аппакова Гүлмира Несіпбекқызы;
58. Жанғұттинова Гүлнар Олжабайқызы;
59. Қожахметова Марал Кенебайқызы;
60. Абдурахманов Мырзатилла Абдуллаевич;

16.00.00 –Мал дәрігерліғі мамандығы бойынша:
61. Балджи Юрий Александрович;
     
03.02.00 – Экология мамандығы бойынша:
62. Байташева Гауһар Өмірәліқызы;
63. Артамонова Елена Николаевна;
        
05.18.00-Азық-түлік өнімдерінің  технологисы мамандығы бойынша:
64. Байысбаева Меруерт Пернебайқызы;
65. Темербаева Марина Викторовна;

05.19.00 – Тоқыма және жеңіл өнеркәсіп материалдары мен бұйымдарының технологиясы мамандығы бойынша:
66. Кучарбаева Қалдыгүл Жұмабайқызы;

25.04.00 – Пайдалы қазбаларды игеру мамандығы бойынша:
67. Бисенғалиев Макс Даулбайұлы;

05.26.00 – Адам қызметінің қауіпсіздігі  мамандығы бойынша:
68. Дюсембин Ербол Ануарбекұлы;
  
25.05.00 – География мамандығы бойынша:
69. Чигренец Лариса Юрьевна;
70. Молдағалиева Айтолқын Есенқұлқызы;
71. Құрбаниязов Абылғазы Көптілеуұлы;
         
 05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы басқару мамандығы бойынша:
72. Дүсембина Жанар Кәкенқызы;
          
01.01.00 – Математика мамандығы бойынша:
73. Айтбаев Қобланбек;
74. Дүзбенбетов Болатбек Дәуленұлы;
75. Сәрсекеева Айгүл Сапаргалиқызы;
    
01.04.00 – Физика мамандығы бойынша:
76. Алиев Баходир Азимджонұлы;
        
 05.23.00 – Құрылыс мамандығы бойынша:
77. Базарбаев Алмас Түлекұлы;
78. Ембергенов Мұратбек Әбдікәрімұлы;
79. Серова Руза Фаиковна;
           
05.22.00-Көлік мамандығы бойынша:
80. Әбділдин Нұрлан Кеңесбекұлы;
81. Есенғалиев Манарбек Нұрасбекұлы;
82. Смағұлова Эльмира Маликқызы;
83. Альтаева Жанара Жақсыбайқызы;
84. Әсілбекова Индира Жақсыбайқызы;
85. Уалханов Байжан Нұрбайұлы.