Бастауыш >> Хабарламалар >> Бекітілген ізденушілер тізімі  >> 2011 ж. 7 желтоқсандағы N 8 Алқа

Диплом (аттестат) берілу кезіндегі қажетті құжаттар: 

1. Жеке куәлік (паспорт),
2. жеке куәлігін растайтын құжаттың көшірмесі,
3. диплом (аттестат) алуға сенім білдірген адамға берілген сенім хатты нотариалды түрде растау,
4. ізденушінің қорғағаннан кейін тегі өзгерген жағдайда, некеге тұру (бұзу) неке қағазының көшірмесі нотариалды түрде расталуы керек.

Кандидаттар

 

педагогика ғылымдары бойынша:
1. Старченко Галина Николаевна;
2. Шабденова  Куралай Жанжоловна;
3. Несіпбаев Серік Қазбекұлы;
4. Ерғалиева Айсұлу Нұрсұлтанқызы;
5. Юрьева Ярославна Валерьевна;

психология ғылымдары бойынша:
6. Ізбасарова Сәуле Ишанқызы;
7. Молдағалиев Мұрат Жанатайұлы;
8. Пошаев Мұрат Дәнебекұлы;

тарих ғылымдары бойынша:
9. Абдиразахова Айгүл Умирзаховна;

экономика ғылымдары бойынша:
10. Акпанов  Айдос Калдыбаевич;
11. Толысбаева Маржан Советбекқызы;
12. Смагулов  Жалелиден Бариевич;
13. Кемельбаева Әлия Садыққызы;
14. Пралиев Жомарт Серікұлы;
15. Абжаппаров Алмас Абдумуталипович;
16. Адилова Жәния Жексенбекқызы;

заң ғылымдары бойынша: 
17. Дулатов Ғабит Сабитович;
18. Әділғазин Махмұд Хадерұлы;
19. Садыбеков  Бекжан Каримович;
20. Чатырбаев  Қайрат Армияұлы;
21. Қошқарбаев Нұрлан Тоқанұлы;
22. Алданиярова Мадина Жалауқызы;
23. Нығметов Бисенбай Хасанұлы;
24. Жұманов Ерлан Қалдарбекұлы;
25. Бектұрганова Ақерке Әбдіманапқызы;

әскери ғылымдары бойынша:
26. Есетов Талғат Малғаждарұлы;
27. Мұздыбаев Назым Қабдешұлы;
28. Мукишов Алибек Аманбаевич;
29. Кириченко Алексндр Иванович;
30. Салий Сергей Михайлович;
31. Карыпов Андрей Андреевич;
32. Алтынбеков Роллан Маратұлы;
33. Корнилов Александр Александрович; 
34. Жасанов Қуандық Болатұлы;
35. Паньков Сергей Владимирович;

филология ғылымдары бойынша:
36. Абитиярова  Айгүл Абитиярқызы;
37. Жүкенова Алма Карисқызы;
38. Күзембаев Жамбыл Елемесұлы;
39. Егембердиева Гүлнар Манатқызы;

өнертану ғылымдары бойынша:
40. Еркебай Анар Саимжанқызы;
41. Оспанов Болат Жұмағұлұлы;
42. Асылбекова Айман Мұхтарханқызы;



саяси ғылымдар бойынша:
43. Долженко Надежда Александрқызы;
44. Есполов Бектенбай Тлектесұлы;

философия ғылымдары бойынша:
45. Мекежанов Балтабай Уажитұлы;

социология ғылымдары бойынша:
46. Сүлеймен Ләззат Жаңылысқызы;

медицина ғылымдары бойынша:
47. Заришняк Наталья Владимирқызы;

биология ғылымдары бойынша:
48. Букенова  Эльмира Абайқызына;

ауыл шаруашылығы бойынша:
49. Анненков Геннадий Васильевич;
50. Мусина Мейрамгүл Калдыбаевна;
51. Елеманова  Жанар Рахманбердиевна;

техника ғылымдары бойынша:
52. Хасенова  Сауле Каримовнаға;
53. Хамитова Қорлан Қадырбекқызы;
54. Нұрабаев Ғалымжан Қанаевич;
55. Абильмаженов Талгат Шамганович;
56. Айтжанов  Мұрат Нұрматович;
57. Макиш Нұрахмет Қамадиярұлы;
58. Жакулина Айсұлу Әділқызы;
59. Шонбаева Ғалия Айшықханқызы;
60. Абикенова Әсел Амангелдіқызы;
61. Тәттібаев Хасан Айтбекұлы;
62. Демеуова  Анель Айдаровна;
63. Мусаев  Сабыржан Алтынбайұлы;
64. Әуелхан Ерғали Сатышұлы;
65. Избасов Нурбай Болатович;
66. Айтекова Құралай Өскенбайқызы;
67. Жұмағулов Жандос Боранбайұлы;
68. Құсайынов Бұқар Қажикенұлы;
69. Өскембаева Бағдат Оралбекқызы;
70. Ткаченко Оксана Николаевна;
71. Өтебаев Руслан Маратұлы;
72. Жетпейсов Мизамбек Токенович;

физика-математика ғылымдары бойынша:
73. Никулин Валерий Эдуардович;
74. Бейсебаева Айгүл Самсалықызы;

геология-минералогия ғылымдары бойынша:
75. Шарапатов  Әбіш;

химия ғылымдары бойынша:
76. Еркибаева Меруерт Қуандыққызы;

география ғылымдары бойынша:
77. Тулепова  Асемгуль Амантаевна;


Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттесталды


педагогика ғылымдары бойынша:
1. Бут Марина Викторовна; 
2. Макашева Маргарита Сарманбаевна; 
3. Жарылгапова Дина Муратовна; 
4. Еслямова  Умыт Баукеновна;

психология ғылымдары бойынша: 
5. Колюх Ольга Анатольевна;

экономика ғылымдары бойынша:
6. Ладаненко Елена Ивановна; 
7. Тлесова Айгуль Бакытжановна; 
8. Мирзалиева Санам Суннатуллақызы; 

заң ғылымдары бойынша:
9.Татаринова Лола Фуркатовна;


өнертану ғылымдары бойынша:
10. Бакаева Ирина Алексеевна;

биология ғылымдары бойынша:
11. Шайкина Динара Нурлановна;

техника ғылымдары бойынша:
12. Кабылбекова Виктория Васильевна;
13. Макбузов Амангельды Сатыбалдыұлы;
14. Ахмедов  Камандар Масим-ұлы;
15. Альжанов Бауыржан Бахытжанович;
16. Калиев Ербол Батырханович;

химия ғылымдары бойынша:
17. Осипов Петр Александрович
 

                        

ДОЦЕНТТЕР

   


13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:
1. Ақназаров Серік Баянқұлұлы;
2. Оразбаева Гүлсара Түндебайқызы;
3. Ержанова Рымтай Қабышқызы,
4. Сәлімбаева Шолпан Оңғарбайқызы;
5. Спиридонов Евгений Анатольевич;
6. Готтинг Валентина Владимировнаға;
7. Нұрмағанбетова Мәншүк Сейітқызы;
8. Самашова Гүлфарида Ерғалиқызы;
9. Спирина Елена Александровна;
10. Омаров Саят Құсайынұлы;
11. Әбдірәсілов Медетбек;
12. Тұяқов Есенкелді Алыбайұлы;
13. Тауланов Сабит Сауменович;

07.00.00- Тарих мамандығы бойынша:
14. Сманова Айгүл Молдалиқызы;
15. Көбенова Гүлзат Ісбасарқызы;
16. Сыздыкова Аймекен Мерекеқызы;
17. Марданова Зулейха Жеңісқызы;
18. Сұлтанғазы Гүлмира Жолмағамбетқызы;
19. Аширбекова Жамал Базылқызы;
20. Майданали Зереге;
21. Ахмет Аққали Қабижанұлы;
22. Алпысбаева Нұрзипа Көмешбайқызы;
23. Бәтпенова Зәуре Сейдуоллақызы;
24. Жүніс Қайрат Әлішерұлы;
25. Азмұханова Айман Махсотқызы; 
26. Қаражанова Жанар Куанышбекқызы;


14.00.00  – Медицина мамандығы бойынша:
27. Сақыпов Нұрлыбек;
28. Тоқаева  Алма Зейноллақызы;
30. Шайзадина Гүлнар Нұрғалиқызы;
29. Мәсәлім Есенғазы Омарханұлы;
31. Шарбаков Алтай Жиенбайұлына;
32. Бердгалеева Айман Қажығалиқызы;
33. Өсебаева Нәйлә Жекенқызы;
34. Абдықулова Ақмарал Базарбайқызы;
2.00.00 – Химия мамандығы бойынша:
35. Әбілхайыров Амангелді Ибраимұлы;
36. Қабиева Сауле Қазжанқызы;
37. Тасибеков Хайдар Сулейманович;
38. Сүгүрбекова Гүлнар Қалменқызы;
39. Курбатов Андрей Петрович;
40. Тюсюпова Бақыт Баймұратқызы;

05.16.00 – Металлургия мамандығы бойынша:
41. Мурзахметова Ұлбала Асқарбекқызы;

05.02.00 – Машина жасау және машинатану:
42. Габдуллина Айман Заманбекқызы;

05.01.00 – Инженерлік геометрия және компьютерлік графика мамандығы бойынша:

43. Құрманова Дәметік Тайтокқызы;

01.02.00 – Механика мамандығы бойынша:
44. Кушеккалиев Алман Нысанбайұлы;
45. Кинжебаева Динар Әлжанқызы;
46. Досыбеков Серік Қамбарұлы;  

05.20.00-Агроинженерлік жүйелердің процестері мен машиналарымамандығы бойынша:
47. Есхожин Қайрат Джадыгерұлы;
48. Жазықбаева Жазира Мейірханқызы;

05.05.00 – Көлік, тау-кен және құрылыс машиналарын жасау  мамандығы бойынша:
49. Махабаева Әлия Тұрғанбайқызы
50. Найманова Гүлдәрия Төлеухұлқызы;
51. Бестембек Ербол Серікұлы;
52. Көпенов Бахтияр Темербекович;
53. Кекілбаев Айбар Молдаханұлы; 

05.18.00-Азық-түлік өнімдерінің технологисы мамандығы бойынша:
54. Таева Айгул Маратқызы;
55. Сыздыкова Лайла Сайлауовна;
56. Абжанова Шолпан Аманкелдықызы;
57. Мұхтарханова Рауан Бөрібайқызы;
58. Тұрақбаев Шерлибай;
59. Мынбаева Айжан Бердалықызы;
60. Кененбай Шынар Ырымқызы;
 
05.19.00 – Тоқыма және жеңіл өнеркәсіп материалдары мен бұйымдарының технологиясы мамандығы бойынша:
61. Байешов Бақыт Тұрмаханұлы;
62. Омарбекова Маржан Тіріболсынқызы;
63. Сарттарова Лаззат Тургунбековна;
 
03.01.00-Биология  мамандығы бойынша:
64. Сраилова Гүлзия Тұрапқызы;
65. Сатыбалдиева Гүлмира Қалмашқызы;
66. Игнатова Людмила Викторовна;
67. Чунетова Жанар Жұмабекқызы;
68. Ерназарова Гулзира Измухановна;
69. Алтаева Нұрсұлу Закиряевна;
70. Ручкина Галия Адгамовна; 


03.02.00 – Экология мамандығы бойынша:    71. Кентбаева Ботагөз Айдарбекқызы;  72. Әбимульдина Сауле Тоқтасынқызы; 

06.01.00 –Агрономия мамандығы бойынша:
73. Бірімкұлова Бақыткүл Әскербекқызы;
74. Төлегенова Диамара Қабденқызы;
75. Қашқарова Камила Ахметқызы;

16.00.00 –Мал дәрігерліғі мамандығы бойынша:
76. Досанов Қасымбек Шабдарбекұлы;
77. Алпысбаева Сабира Егизбаевна,
78. Ахметов Айбар Насырұлы;
79. Құтымбетов Леспек Бекболатұлы;
80. Сейдахметова Роза Жарқызы;   

06.02.00 – Зоотехния  мамандығы бойынша:
81.Юсупбаев Жақсылық Шорабекұлы;
82. Жүнісов Асқар Молдақұлұлы;

12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша: 
83. Бегалиев Бақытбек Әділханұлы;
84. Байсалова Гүлзира Тургенқызы;
85. Бегалиев Ернар Нұрланұлы;
86. Тайторина Бинүр Адамқызы;
87. Жетпісов Серік Қожанұлы;
88. Примашев Нұрзада Маханбетұлы;
89. Тоқпаева Дариға Мұстафа қызы;
90. Ильясова Гүлжазира Ақтөреқызы;
91. Журавлев Александр Николаевич;
92. Сұлтанов Асқар Ануарбекұлы;
93. Шалабаев Сейітжан Диханбекұлы;

08.00.00 - Экономика мамандығы бойынша: 
94. Масақова Салтанат Сейілханқызы; 
95. Қуатова Дильмина Яхияқызы; 
96. Кенжебекова Дина Саинқызы; 
97. Әлмереков Нұрлан Алтынбекұлы; 
98. Батырова Назыгүл Тұрсынханқызы; 
99. Кенжебаева Марина Төлеуқызы; 
100. Тұрабаев Ғани Қалықұлұлы; 
101. Құсайынова Жібек Сеитқызы; 
102. Қалиева Гулжан Коктеубайқызы; 
103. Дәрібеков Серік Сағатбекұлы; 
104. Жанбекова Замзегүл Хамзақызы; 
105. Молдабекова Айгүл Шаипқызы; 

23.00.00 - Саясаттану мамандығы бойынша: 
106. Мұсатаев Сейілбек Шаяхметұлы;
107. Қапаров Серік Ғаббасұлы; 
108. Скаковский Леонид Райнгольдович; 
109. Нұрмағамбетов Бүркіт Ғалымұлы; 

09.00.00-Философия мамандығы бойынша: 
110. Жүкешев Қанат Мұратбекұлы; 
111. Әлмұқанов Серік Хабдылкәкімұлы; 
112. Нұрадин Гүлхан Болатқызы; 
113. Айтбаева Ардақ Рамазанқызы; 

22.00.00 -Социология мамандығы бойынша: 
114. Шеденова Назым Өтеғалиқызы; 

10.01.00 - Әдебиеттану мамандығы бойынша: 
115. Қобыланов Жоламан Таубайұлы; 
116. Қыдыр Төрәлі Еділбайұлы; 
117. Тұрабаева Ләззат Қалықұлқызы; 

10.02.00 - Тіл білімі мамандығы бойынша: 
118. Кайыров Асан Бакиевич; 
119. Ордабекова Хафиза Арысбай қызы; 

05.22.00-Көлік мамандығы бойынша: 
120. Омарова Гульмира Амангельдиновнаға; 
121. Омарова Ботагоз Амангельдиновнаға; 
122. Тойлыбаев Асылбек Ермаханович; 
123. Кегенбеков Жандос кадырханович; 
124. Аширбаева Ирина Анатольевна; 
125. Аширбаев Галымжан Кожахатович; 

05.23.00 - Құрылыс мамандығы бойынша: 
126. Қалмағамбетова Айзада Шамшидиновна; 

05.13.00 - Ақпараттама, есептеу техникасы басқару мамандығы бойынша: 
127. Жукова Татьяна Алексеевна;
128. Байматаева Шолпан Муратқызы; 
129. Мансұрова Мәдина Есімханқызы; 
130. Қасымова Ақмарал Хамзақызы; 

01.01.00 - Математика мамандығы бойынша: 
131. Нысамбаев Жеңіпалды; 
132. Ысқақова Ақжолтай Курмантайқызы; 
133. Сұлтанов Мұрат Абдуқадырұлы; 

20.03.04 - Әскери ғылымдары мамандығы бойынша: 
134. Қожабеков Нұрлан Қайыржанұлы.