Каз | Рус

Іздеу  
  

 
           
             ҚР Президентінің Жолдауы басым
           бағыттарының орындалуы туралы

 

 

 

Бастауыш   / Ғылыми және ғылыми-педагогикалық кадрларды аттестаттау   / Диссертациялық кеңестер 
Диссертациялық кеңестер

 

 

ДИССЕРТАЦИЯЛЫҚ КЕҢЕСТЕР

 

Ұйым, ДК шифры

Төрағасы, төрағаның орынбасары,
ғалым хатшысы

Мамандықтар шифрлары

Заң ғылымдары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.50.15

Байділдинов Дәулет Лайықұлы

Исаев Әжімұрат Алыбалаұлы

Ағыбаев Арықбай Нүсіпәліұлы

12.00.06 – Экологиялық құқық; табиғат ресурстық құқық, аграрлық құқық ;

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.30

Сартаев Сұлтан Сартайұлы

Сабикенов Салахиден Нұрсарыұлы

Кенжалиев Зайлағи Жантуғанұлы

12.00.01 - Құқық және мемлекет теориясы мен тарихы; құқықтық және саяси ілімдер тарихы;

12.00.02 - Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы.

Қазақ гуманитарлық-заң университеті

БД 14.50.11

Жиреншин Қазыбек Әбусағитұлы

Қаудыров Төлеш Ерденұлы

Мороз Светлана Павловна

12.00.01 - Құқық және мемлекет теориясы мен тарихы; құқықтық және саяси ілімдер тарихы;

12.00.02 - Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы;

12.00.03 – Азаматтық құқық; кәсіпкерлік құқығы; отбасы құқығы; халықаралық жеке құқық; азаматтық процесс; төрелік процесс.

Қазақ гуманитарлық-заң университеті

Д 14.61.13

Нұртаев Рамазан Тұяқұлы

Нұрмағамбетов Аманжол Мағзұмұлы

Мәуленов Ғазиз Сырбайұлы

12.00.05 – Еңбек құқығы; әлеуметтік қамсыздандыру құқығы;

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі

ҚР ІІМ Б.Бейсенов атындағы Қарағанды заң институты

БД 14.20.07

Нұрғалиев Бақыт Молдатьяұлы

Дулатбеков Нұрлан Орынбасарұлы

Ханов Талғат Ахметзьянович

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі.

Д.А. Қонаев атындағы университеті

БД 60.14.17

Қопабаев Өмірәлі ҚажыбайұлыАмандықова Сәуле Көшкенқызы

Әлібеков Сайлаубек Тынышбекұлы

12.00.02 – Конституциялық құқық; муниципалдық құқық; әкімшілік құқық; қаржы құқығы;

12.00.10 – Халықаралық құқық;

12.00.11 – Сот билігі; құқыққорғау органдары; құқыққорғау органдарының қызметін ұйымдастыру; адвокатура

ҚР ІІМ Академиясы

БД 14.20.10

Еркінов Серік Есжанұлы

Смағұлов Асылбек Айжарықұлы

Алауханов Есберген Оразұлы

12.00.08 - Қылмыстық құқық және криминология; қылмыстық атқару құқығы;

12.00.09 - Қылмыстық іс жүргізу; криминалистика мен сот сараптамасы; жедел іздестіру қызметі.

                                       Экономикалық ғылымдар

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық уни
верситеті

Д 14А.01.21

Мұхамедиев Болат Минтайұлы

Елемесов Раушан

Спанқұлова Ләззат Сейтказықызы

08.00.01 - Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері

Казақ ұлттық аграрлық университеті

Д 18.02.04

Есполов Тілектес Исабайұлы

Сүлейменов Жеңісбек Жұмағалиұлы

Әбдіқұлова Патима Жақсылыққызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы).

Т.Рысқұлов атындағы Қазақ экономикалық университеті

Д 14.02.01

Әбділманова Шолпан Рымбекқызы

Баймұратов Ораз Баймұратұлы

Темірбекова Алма Батанқызы

08.00.01 – Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.

Т. Рысқұлов атындағы
Қазақ экономикалық
университеті

Д 14.45.10

Рахметова Рахила
Өмірзаққызы

Дүйсембаев Кәкім Шаяхметұлы

Текенов Ұзақ Ағзамұлы

08.00.12 – Бухгалтерлік есеп, аудит, статистика;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері;

08.00.14 - Әлемдік шаруашылық және халықаралық экономикалық қатынастар;

08.00.19 – Табиғатты пайдалану және қоршаған ортаны қорғау экономикасы

М. Тынышпаев атындағы Казақ көлік және коммуникациялар академиясы

Д 14.50.05

Ибришев Нұрман Нұрсейітұлы

Сатова Раушан Құлмағанбекқызы

Смағұлова Нәйля Тұрарбекқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (көлік коммуникациялар кешенде)

С.Сейфуллин атындағы Қазақ агротехникалық университеті

БД 18.08.01

Спектор Михаил Давидович

Рүстембаев Базархан Ергешұлы

Құсайынов Талғат Аманжолұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы)

Экономика институты

Д 53.37.01

Сәбден Оразалы

Дінішев Фархат Мұсаұлы

Егоров Олег Иванович

08.00.01 - Экономикалық теория;

08.00.04 - Аймақтық экономика;

08.00.05 - Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.14 - Әлемдік шаруашылық және халықаралық экономикалық қатынастар.

Халықаралық бизнес университеті

Д 20.01.07

Гамарник Геннадий Николаевич

Сағадиев Кенжеғали Әбенұлы

Тусеева Марина Хусаиновна

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие

Қазақтұтынуодағы Қарағанды экономикалық университеті

Д 14.70.01

Аймағамбетов Ерқара Балқараұлы

Ысқақова Зағира Дүйсембайқызы

Притворова Татьяна Петровна

08.00.01 – Экономикалық теория;

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00. 10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.

«Тұран» университеті

Д 20.01.01

Өмірзақов Самажан Ынтықбайұлы Арупов Әкімжан Арупұлы

Ержанов Мұхтар Салтайұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие.


Қазақ экономика, қаржы және халықаралық сауда университеті

БД 14.08.01

Сейтқасымов Ғабдығапар Сағитұлы

Нұрымов Алданыш Арыстанғалиұлы

Тоқсанова Айгүл Нұрпейісқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.10 – Қаржы, ақша айналымы және несие;

08.00.13 – Экономиканың математикалық және инструменталдық әдістері

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

Д 14.61.15

Тәжбаев Серік Дүйсеналыұлы

Исабеков Бауыржан Нарзуллаұлы

Райымбеков Жанарыс Сабырұлы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару;

08.00.12 – Бухгалтерлік есеп, аудит, статистика

«ҚазАгроИнновация» АҚ Агроөнеркәсіп кешенінің экономикасы және ауылдық аумақтарды дамыту ғылыми-зерттеу институты

БД 55.02.01

Қалиев Ғани Әлімұлы

Молдашев Алтынбек Бәкірұлы

Әкімбекова Ғалия Үйсінбекқызы

08.00.05 – Экономика және халық шаруашылығын басқару (ауыл шаруашылығы)

Педагогика ғылымдары

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.08.05

Әбілқасымова Алма Есімбекқызы

Ерматов Садуақас Ерматұлы

Шоқыбаев Жеңіс Әкімжанұлы

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (математика, физика және химия)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.05.01

Хан Наталья Николаевна

Толеубекова Рымшаш Камешқызы

Кошербаева Айгерім Нұралықызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Е. А. Бөкетов атындағы Қарағанды мемлекеттік университеті

БД 14.50.05

Каргин Серғали Төлеубекұлы

Кертаева Қалиябану Махметқызы

Минжанов Нұрлан Әділбайұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті

БД 14.08.04

Құнанбаева Сәлима Сағиқызы

Нұрғалиева Гүл Құмашқызы

Қозыбай Анарбек Қозыбайұлы

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (роман-герман және түркі тілдері);

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы (ақпараттандыру);

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Қазақтың спорт және туризм академиясы

Д 14.41.03

Макагонов Александр Николаевич

Құлназаров Анатолий Кожекенұлы

Бектұрғанов Өміржан Ержанұлы

13.00.04 – Дене тәрбиесі, спорттық жаттығулар, сауықтыру және бейімдеу дене тәрбиесі теориясы мен әдістемесі


Еуразия гуманитарлық институты

БД 14.50.09

Әбдікәрімұлы Болат

Әбдіров Айтжан Мұхамеджанұлы

Мұқұшев Базарбек Ағзашұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Қ. А. Ясауи атындағы Халықаралық қазақ-түрік университеті

Д 14.61.35

Керімов Лазар Керімұлы

Оңалбек Жарылқасын Керімбекұлы

Беркімбаев Камалбек Мейірбекұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Ы. Алтынсарин атындағы Ұлттық Білім академиясы

БД 14.65.02

Балықбаев Такир Оспанұлы

Сарыбеков Махметкали Нұрғалиұлы

Бидайбеков Есен Ықласұлы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (информатика, білім беру жүйесін ақпараттандыру);

13.00.08 – Кәсіби білім беру теориясы мен әдістемесі

Х. Досмұхамедов атындағы Атырау мемлекеттік университеті

БД 14.61.02

Сейталиев Қадыржан Брянұлы

Мұханбетжанова Әлия Мендешқызы

Жанұзақова Шолпан Исағалиқызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика


Қазақ мемлекеттік қыздар педагогика институты

Д 14.61.09

Құсаинов Асқарбек Құсайынұлы

Жердемәлиева Ритта Рамазанқызы

Рысбаева Аршагүл Қылышбекқызы

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика;

13.00.02 – Оқыту және тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (музыка)

                                   Философия, саяси, социология ғылымдары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А.01.35

Байтенова Нағима Жаулыбайқызы

Клещева Раиса Ахметовна

Құлсариева Ақтолқын Тұрлыхановна


09.00.01 – Онтология және таным теориясы;

09.00.03 – Философия тарихы;

09.00.11 - Әлеуметтік философия;

09.00.13 – Дінтану, философиялық антропология, мәдениет философиясы;

24.00.01 – Мәдениет тарихы және теориясы

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А.01.25

Иватова Ляйля Мырзалықызы

Байдельдинов Лайық Әмірұлы

Насимова Гүлнар Өрленбайқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар;

23.00.04 – Халықаралық қатынастар мен кең ауқымды дамудың саяси проблемалары

әл-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14 А 02.32

Шаукенова Зарема Каукенқызы

Павленко Вера Константиновна

Жаназарова Зәуре Жолдасбекқызы


22.00.04 – Әлеуметтік құрылым, әлеуметтік институттар мен процестер (социология ғылымдары);

22.00.03 – Экономикалық социология, этносоциология және демография (социология ғылымдары);

19.00.01 – Жалпы психология, жеке адам психологиясы, психология тарихы, этнопсихология (психология ғылымдары);

13.00.01 – Жалпы педагогика, педагогика және білім тарихы, этнопедагогика (педагогика ғылымдары)

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.21.03

Садыков Токмұхамед Сәлменұлы

Романова Наталья Владимировна

Нұрымбетова Гүлшат Рамазанқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар


Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.20.03

Жүнісова Жаңылжан Қасымқызы

Бижанов Ақан Құсайынұлы

Забирова Айгүл Тілеубайқызы

23.00.02 – Саяси институттар, этносаяси конфликтология, ұлттық және саяси процестер мен технологиялар;

22.00.04 – Әлеуметтік құрылым, әлеуметтік институттар мен процестер

Философия және саясаттану институты

Д 53.36.01

Қадыржанов Рүстем Қазақбайұлы

Изотов Мұхтар Зиядаұлы

Нұрмұратов Серік Есентайұлы

09.00.03 – Философия тарихы;

09.00.08 – Ғылым мен техника философиясы;

09.00.11 - Әлеуметтік философия

Филология ғылымдары және өнертану

әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.02.22

Әбдезұлы Қансейіт

Жақып Бауыржан Өміржанұлы

Бисенғали Зинол-Ғабден Қабиұлы

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.04 – Қазақстан Республикасы және жаңа шетел халықтары әдебиеті;

10.01.08 – Әдебиет теориясы. Мәтінтану;

10.01.10 – Журналистика

әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.23

Сайрамбаев Талғат Сайрамбаевич

Сағындықұлы Берікбай

Салқынбай Анаркүл Бекмырзақызы

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.06 – Түркі тілдері


әль-Фараби атындағы
Қазақ ұлттық университеті

Д 14А.01.22

Сүлейменова Элеонора Дүйсенқызы

Аманжолов Алтай Сәрсенұлы

Ахмедьяров Қайрат Кабенұлы

10.02.01 – Орыс тілі;

10.02.19 – Тіл теориясы;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі

Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.31.03

Қамзабекұлы Дихан

Бейбітова Күлпәш Дайрабайқызы

Шындалиева Меңдігүл Бұрханқызы

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.07 – Салыстырмалы әдебиеттану

Л. Н. Гумилев атындағы
Еуразия ұлттық университеті

Д 14.29.02

Жарқынбекова Шолпан Құзарқызы

Әбдіғалиева Тілеулес

Сағидолда Гүлғайша

10.02.01 – Орыс тілі;

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.06 – Түркі тілдері;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі

Абай атындағы Қазақ ұлттық педагогикалық университеті

Д 14.09.04

Оразбаева Фаузия Шәмсиқызы

Шевякова Татьяна Васильевна

Қосымова Гүлбану

10.02.02 – Қазақ тілі;

10.02.01 – Орыс тілі;

13.00.02 – Оқыту мен тәрбиелеу теориясы мен әдістемесі (қазақ мен орыс тілдері) (педагогика ғылымдары)

Абылай хан атындағы Қазақ халықаралық қатынастар және әлем тілдері университеті

Д 14.14.01

Исабеков Серік Ерғалиұлы

Аяпова Танат Тәңірбердіқызы

Сәрсембаева Нағима Алдабергенқызы

10.02.19 – Тіл теориясы;

10.02.20 – Салыстырмалы-тарихи, типологиялық және салғастырмалы тіл білімі;

10.02.22 – Шетел халықтарының тілдері (герман тілдері)

М.О. Әуезов атындағы
Әдебиет және өнер институты

Д 53.34.01

Қасқабасов Сейіт Асқарұлы

Елеукенов Шериаздан Рүстемұлы

Әзібаева Бақытжан Уәлиқызы

10.01.01 – Орыс әдебиеті;

10.01.02 – Қазақ әдебиеті;

10.01.04 – Қазақстан Республикасы және жаңа шетел халықтары әдебиеті;

10.01.08 – Әдебиет теориясы. Мәтінтану;

10.01.09 – Фольклортану

М.О. Әуезов атындағы
Әдебиет және өнер институты

К 53.40.03

Құндақбайұлы Бағыбек Құндақбайұлы