Каз | Рус

Іздеу  
  

 
           
             ҚР Президентінің Жолдауы басым
           бағыттарының орындалуы туралы

 

 

 

Бастауыш   / Хабарламалар   / Бекітілген ізденушілер тізімі   / 2008 ж. 23 маусымдағы N 8 Алқа 
2008 ж. 23 маусымдағы N 8 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесі мен доцент ғылыми атағына мына ізденушілер  бекітілсін: 

 Кандидаттар:

 

филология ғылымдары бойынша:

  1. Машинбаева Гулназ Абеновна;

  2. Исаева Жібек Қайроллақызы;

  3. Қабылдина Ләйлә Мырзағалиқызы;

  4. Бегимова Гулжанат Абдрахмановна;

  5. Қуандықова Данагүл Қайнетқызы;

  6. Имашева Гүлім Есенғалиқызы;

  7. Қалыбекова Қаламқас Сағындыққызы;

  8. Мухтаров Амангали Хамидуллаұлы;

  9. Молдасанова Айсұлу Әбіләкімқызы;

  10. Исаева Жазира Исақызы;

  11. Тоқсамбаева Айман Омарқанқызы;

  12. Сабырбаева Раушан Қойшанқызы;

  13. Тлеубаев Советхан Баянович;

  14. Байғұтова Ақлима Мархабатқызы;

тарих ғылымдары бойынша:

  1. Исибаева Елизавета Иманғалиевна;

  2. Сулейменова Гүлжанат Жалелқызы;

  3. Қаражанова Жанар Қуанышбекқызы;

философия ғылымдары бойынша:

  1. Құсбеков Думан Кәрібекұлы;

саяси ғылымдар бойынша:

  1. Сәрсенбаева Жанар Ғаниқызы;

  2. Бришева Гайнижамал Нурлановна;

  3. Тажибаев Радик Хамитұлы;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Кенбаева Гульмира Қапарбайқызы;

  2. Ахатаева Қалия Байғоңырқызы;

  3. Подобед Наталья Николаевна;

  4. Иманов Амангелді Қалкенұлы;

  5. Әубәкірова Қымбат Файзуллақызы;

  6. Шарзадин Әділзада Мағрұпбекұлы;

  7. Жолдасбекова Бибісара Абдиманатқызы;

  8. Темірбекова Ғалия Азатбекқызы;

  9. Мукашева Жан Базархановна;

  10. Михайлова Наталья Александровна;

  11. Шүйіншина Шолпан Мырзақасымқызы;

  12. Бекмағамбетов Айдос Жұмашұлы;

  13. Анарбек Назгүл;

  14. Ким Марина Александровна;

  15. Беркенова Гүлнар Сейтжанқызы;

  16. Кузнецов Сергей Борисович;

  17. Ауелбеков Ержан Бураханович;

  18. Рысбаев Ерлан Жақсыбайұлы;

  19. Асылбекова Мәрзия Пәзілқызы;

экономикалық ғылымдар бойынша:

  1. Наренова Айман Нұрмағамбетқызы;

  2. Мадыханова Кундыз Адилхановна;

  3. Тұмабаева Маржан Мәлікқызы;

  4. Жарқынбаева Айгүл Сабырқызы;

  5. Базарбаев Асылбек Ориншаихович;

  6. Сиранов Ахмадьяр Багитжанович;

  7. Кондрашина Ольга Николаевна;

  8. Полежаева Инна Сергеевна;

  9. Ишкинина Гюзель Шаяхметовна;

  10. Достияров Асқар Абаевич;

  11. Арынов Асқар Арынұлы;


заң ғылымдары бойынша:

  1. Онлашева Жанна Онлашқызы;

  2. Ирубаева Айгүл Танабұғақызы;

  3. Жұбаниязова Салтанат Хамзақызы;

  4. Ажиметова Закан Абдразаковна;

  5. Бейсенов Бауыржан Манапұлы;

  6. Мектепбаева Сәуле Қайыргелдіқызы;

  7. Таха Обейд Ахмед;

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Пягай Наталья Петровна;

  2. Әсембеков Батырбек Сейтзадаұлы;

  3. Жорабекова Гүлмира Атағұллқызы;

  4. Минеева Динара Фаридқызы;

  5. Маханова Айжан Үндемесқызы;

  6. Мағзумова Раушан Зиядинқызы;

  7. Алдиярова Гүлмира Аязбекқызы;

  8. Хабижанов Асқар Болатұлы;

  9. Қайырбаев Решат Кимадыұлы;

  10. Жаубасова Айгүл Жанатқызы;

  11. Такабаев Алмат Казисұлы;

  12. Джаркеев Қайрат Сарманұлы;

  13. Балтабеков Медет Тоқтасынұлы;

  14. Иманғалиева Айгүл Тілепбергенқызы;

ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:

  1. Ниязбеков Жан Борисович;

  2. Есеркепова Зәуре Ауғанбайқызы;

  3. Шанбаев Қанат Бахытұлы;

мал дәрігерлік ғылымдары бойынша:

  1. Инирбаев Асылхан Қабиұлы;

  2. Абдулла Айгүл Абдуллақызы;

  3. Орынханов Қанат Аманжолұлы;

  4. Бекенова Әсия Серікқызы;

  5. Ильясов Асхат Бисенгалиұлы;

биология ғылымдары бойынша:

  1. Усенова Оксана Александровна;

  2. Оралбаева Сәния Сәттібайқызы;

  3. Балтин Қайрат Қанатұлы;

  4. Қорғанбаева Зауре Сарыбайқызы;

техника ғылымдары бойынша:

  1. Рахимбаев Берик Сағидоллаұлы;

  2. Серазитдинова Гузаль Шамильевна;

  3. Айболова Гүлнар Құрбантайқызы;

  4. Мұханбетқалиева Айнұр Қанатқызы;

  5. Байзақова Айгүл Елтайқызы;

  6. Бекетов Ғалымжан Шакірұлы;

  7. Тусупова Алтынгуль Есболгановна;

  8. Байшуақов Асқар Әбжәмиұлы;

  9. Әбілқайыр Алмас Әбдіхалықұлы;

  10. Ибрагимова Эльмира Қоңыратбайқызы;

  11. Дюшеева Анара Дипровна.

 

Мына ізденушілер ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:



филология ғылымдары бойынша:

  1. Алдамжарова Ақтолқын Бекділдәқызы;

психология ғылымдары бойынша:

  1. Урмурзина Баян Газизовна;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Қарымсақова Анар Ералханқызы;

  2. Шмигирилова Ирина Борисовна;

  3. Рванова Алла Сергеевна;

  4. Ли Ангелина Сергеевна;

  5. Карбенова Зәуре Оразбекқызы;

  6. Құлмағамбетова Светлана Сатжанқызы;

  7. Жақыпбекова Махаббат Жәнібекқызы;

экономика ғылымдары бойынша:

  1. Кузьменко Александр Трофимович;

  2. Ахметова Гүлмира Төлегенқызы;

  3. Мұхамбетова Ләззат Қайратқызы;

  4. Мустафиева Алия Тулегенқызы;

Доценттер:

заң ғылымдары бойынша:

  1. Жұманиязов Мейрам Арыстанұлы;

  2. Байзақова Гүлсім Мұратқызы;

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Жуманазаров Назарбек Абдуназарович;

  2. Мұсабекова Жаннат Камелханқызы;

  3. Конеев Қайырғали Исмағұлұлы;

  4. Алина Әсел Разаққызы;

биология ғылымдары бойынша:

  1. Бердіғалеева Айман Қажығалиқызы;

техника ғылымдары бойынша:

  1. Силачёв Игорь Юрьевич;

  2. Сарбалина Нұрсұлу Сафиқызы;

сәулет өнері бойынша:

  1. Попова Зинаида Владимировна.

 

10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:

  1. Шыныбекова Айжан Саханқызы;

  2. Имангалиева Гульназ Сабитқызы;

  3. Тілембекова Алмагүл Ибрагимқызы;

  4. Батаева Фроза Асановна;

  5. Беляева Людмила Валентиновна;

  6. Байниязов Аябек Жандарбекұлы;

  7. Құрманәлиева Зейнегүл Ақылбекқызы;

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:

  1. Жұмағұлов Сағымбай Ботпайұлы;

17.00.00 – Өнертану мамандығы бойынша:

  1. Әлпейісова Гүлнәр Тұяқбайқызы;

  2. Несіпбай Раушан Төлеутайқызы;

07.00.00 – Тарих мамандығы бойынша:

  1. Исова Лаура Тәңірбергенқызы;

  2. Жылқышыбаева Қарлығаш Қайсақызы;

09.00.00 – Философия мамандығы бойынша:

  1. Тастемірова Лазат Өрнекқызы;

13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:

  1. Оразов Шамұрат Байманұлы;

  2. Демеуова Мария Есжановна;

  3. Караваева Елена Леонидовна;

  4. Соколова Маргарита Георгиевна;

  5. Нағымова Меңдіғаным Мергенбайқызы;

  6. Жақыпақынов Бейбіт Бектұрсынұлы;

  7. Сибагатова Гүлнәр Қазыбекқызы;

  8. Жұмақаева Береке Дәулетханқызы;

  9. Нағымжанова Қарақат Мұқашовна;

  10. Серікбаев Ғабит Өмірзақұлы;

  11. Бейсенбеков Жалғасбек Жаппарбекович;

19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:

  1. Андреев Илья Вячеславович;

08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша:

  1. Дәулетбаева Назгүл Бақытқызы;

  2. Борбасова Зияда Нәзібековна

  3. Еспенбетова Баян Арапқызы;

  4. Қасқатаев Нұрлан Мейрамбекұлы;

  5. Нұрғалиева Алмагүл Шаймұратқызы;

  6. Даубаев Қанат Жақсымұратұлы;

  7. Виноградова Наталья Павловна;

  8. Өтебаев Мүсірәлі Смайылұлы;

  9. Шалабаев Исмаилбек Ыбрайұлы;

  10. Байсартов Эрнест Еділұлы;

12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша:

  1. Абдикеев Марат Нурыевич;

 

14.00.00 – Медицина мамандығы бойынша:

  1. Айтбаева Жайна Байдуллақызы;

  2. Бекмұхамбетов Ербол Жасуланұлы;

  3. Конысова Айгүл Жолдасқызы;

  4. Югай Наталья Валентиновна;

  5. Котлярова Татьяна Владимировна;

  6. Сапарова Ләйлім Тасболатқызы;

  7. Құлахмет Шамшат Реметқызы;

  8. Сағидолдина Ләйла Қалиқанқызы;

  9. Бейсебаева Ұлжан Тұрсынқұлқызы;

  10. Қизатова Сәуле Танзилқызы;

  11. Калменова Перизат Есенкелдіқызы;

  12. Айсанов Бауыржан Тезекбайұлы;

06.02.00 – Зоотехния мамандығы бойынша:

  1. Өскенов Рәшит Бақытжанұлы;

03.01.00 – Биология мамандығы бойынша:

  1. Өмірзақова Күлшат Қалибекқызы;

  2. Жүнісов Қайргелді Сабырұлы;

  3. Оспанова Феруза Еркебекқызы;

25.05.00 – География мамандығы бойынша:

  1. Қалиасқарова Зәуре Қарымсаққызы;

  2. Нүсіпова Гүлнәр Нұрмұхамедқызы;

25.04.00 – Пайдалы қазбаларды игеру мамандығы бойынша:

  1. Абеуов Еркебұлан Айтуғанұлы;

  2. Бояндинова Әсия Әділқанқызы;

05.26.00 – Адам қызметінің қауіпсіздігі мамандығы бойынша:

  1. Цыганков Сергей Геннадьевич;

03.02.00 – Экология мамандығы бойынша:

  1. Мейірбеков Әбділда Тұрсынханұлы;

05.22.00 – Көлік мамандығы бойынша:

  1. Жүсіпов Кеңес Әмірләұлы;

  2. Мусабеков Мурат Омарбекұлы;

05.23.00 – Құрылыс мамандығы бойынша:

  1. Рахимов Мурат Аманжолұлы;

05.02.00 – Машина жасау және машинатану мамандығы бойынша:

  1. Сексенбаева Рысты Базаралықызы;

05.18.00 – Азық-түлік өнімдерінің технологиясы мамандығы бойынша:

  1. Уажанова Раушангуль Уланғазықызы;

  2. Диқанбаева Фатима Тоқтарқызы;

  3. Жакупова Гүлмира Нұртайқызы;

  4. Ұзақов Ясин Малікұлы;

  5. Кенжеходжаев Махамедқали Досманұлы.

 

Мына ізденуші доцент ғылыми атағына қайта аттестатталсын:


13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:

1. Васильев Иван Борисович.


  

Байланыс ақпараты:
010000, Астана қаласы, Есіл өзенінің  сол жағалауы, N35 көше, N8  үй (Министрліктер үйі)
Телефон: +7 7172 74-23-49 Факс: +7 7172 74-23-49, +7 7172 50-63-91,  E-mail: mailbox@www.educontrol.kz