Каз | Рус

Іздеу  
  

 
           
             ҚР Президентінің Жолдауы басым
           бағыттарының орындалуы туралы

 

 

 

Бастауыш   / Хабарламалар   / Бекітілген ізденушілер тізімі   / 2008 ж. 18 наурыздағы N 4 Алқа 
2008 ж. 18 наурыздағы N 4 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне мына ізденушілер  бекітілсін

 

филология ғылымдары бойынша:      
1.Камешева Гүлнар Қайриденқызы;
2.Қортабаева Гүлжамал Қыдырбайқызы;
3.Ахмедина Бейбіткүл Кенжебекқызы;
4.Латыпова Зәкия Халяфетдинқызы;
5.Айтбенбетова Айгүл Қадыржанқызы;
6.Федосова Светлана Александровна;
7.Шевлякова Любовь Реональдовна;
8.Ментебаева Айман Ертайқызы;
9.Төлегенов Талғат Құрмашұлы;
10.Ахметжанова Гүлмира Ануашқызы;
11.Көптлеуова Кулпаш Балапанқызы;
12.Абдрахманова Толқын Мұратбековна;
13.Жанабекова Гаухар Жакуповна;
14.Хамитова Гүлмира Әбуқызы;
15.Жаңабаев Қайрат;
16.Әбдірәсілқызы Айнұр;
өнертану бойынша:
17.Айтқалиева Қарлығаш Дайырғалиевна;
18.Кузбакова Гүлнара Жанабергеновна;
19.Искакова Гульнар Исламбековна;
тарих ғылымдары бойынша:   
20.Аужанова Әсел Рашитқызы;
21.Әминов Талғатбек Махметұлы;
педагогика ғылымдары бойынша:
22.Қойшиев Қалдан Елеуұлы;
23.Оразбаев Ерғали Дүйсенбекұлы;
24.Джанабердиева Сәуле Абылқасымовна;
25.Шаушекова Баян Кырыкбаевна;
26.Литвинова Александра Николаевна;
27.Гаипов Давронжон Эркінұлы;
28.Рамашова Гүлден Нұрмамбековна;
29.Тұрысқұлов Өмірәлі Жүсіпұлы;
30.Даркембаева Роза Джамханқызы;
31.Саренова Айгүл Сапарбекқызы;
32.Уалиева Тыныштық Жұмағұловна;
экономикалық ғылымдар  бойынша:  
33.Туребаева Жанат Камаловна;
34.Молдашева Анар Қуанғалиқызы;
35.Оспанов Габиден Бакытович;
36.Нұрышев Булат Төлегенұлы;
37.Сәлімбаева Расима Әменқызы;
38.Жұмабекова Салтанат Әбдіманапқызы;
39.Әділхан Нұрлан Әділханұлы;
40.Бабажанова Жанат Әбдіманапқызы;
41.Нәметша Асхат Сержанұлы;
42.Асатова Надира Сулейманқызы;
43.Мараджапов Бахтиер Иркинұлы;
44.Наукенова Ботакөз Негматқызы;
45.Әлімбаев Асқар Әбілманатұлы;
46.Күлдірова Батима Зайтенқызы;
47.Аяжанов Қуаныш Сәрсенұлы;
48.Құрманалина Анар Қайратқызы;
49.Ыдырыс Еркебұлан Жалғасұлы;
50.Ниязов Талғат Жақсыбайұлы;
51.Исмагулов Даулетбай Успанович;
52.Есенғараева Гүлназ Бектөреевна;
заң ғылымдары бойынша:   
53.Ізбасова Лилия Баймұратқызы;
54.Чингаева Бахтыгүл Кененсарықызы;
55.Терликбаев Куаныш Тлеужанович;
56.Үдербаева Бақыт Амангелдіқызы;
57.Тасым Жанна Қабиделқазезқызы;
58.Қарабаева Сандуғаш Асқарқызы;
59.Сейдалина Жанна Кәрімқызы;
60.Нугманов Рустем Рахимжанұлы;
61.Мұстафаев Сұлтаналы Тауасарұлы;
62.Додобоев Бобожон Юсубжонұлы;
63.Бижанов Нұрлан Рабханұлы;
64.Әбусейітов Айтуар Қайратұлы;
65.Турсынкулова Динара Ахановна;

66.Есетова Салтанат Конусбаевна;
67.Омарбекова Мәдениет Жақанқызы;
68.Бекімбетов Түгел Бекбайұлы;
69.Хан Виталий Вячеславович;
70.Есболаев Ғалымжан Молдабекұлы;
71.Кенжеханов Асқар Сакенұлы;
медицина ғылымдары бойынша:  
72.Токанов Алик Мухамедканапиянович;
73.Қожахметов Нысанғали Батталович;
74.Ордабаев Әнуар Жанғалиұлы;
75.Иманбаева Нұржамал Дулатқызы;
76.Малгаздарова Карлыгаш Сабырқызы;
77.Үмбетпаева Әсел Тұрдыбекқызы;
78.Сыздықов Марғұлан Маратұлы;
79.Бекетова Баян Бейсенғалиқызы;
80.Нұржанов Райқұл Бестайұлы;
81.Сұлтанғазиева Светлана Елеусізқызы;
82.Иманбаева Жайсан Абілсейітқызы;
83.Ким Владимир Ухенович;
84.Айбергенов Бахытжан Ильясұлы;
85.Уразалина Алтынай Сұлтанмұратқызы;
86.Мұсаев Бақытжан Сүгірбекұлы;
87.Ақанов Ержан Құсманұлы;
88.Бапиев Талғатбек Ануарбекұлы;
89.Савенкова Оксана Владимировна;
90.Муқашева Шолпан Мырзағулқызы;
91.Ботаев Руслан Сағатұлы;
92.Тажин Қайрат Болатұлы;
мал дәрігерлік ғылымдары бойынша:      
93.Гоглидзе Кристина Нугзариевна;
94.Онайбекова Рәш Қабдықызы;
95.Абекешев Нұржан Тұрсынбайұлы;
96.Кемешов Жомарт Өмірбекұлы;
ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:      
97.Иманқұлов Бекет Бодайұлы;
98.Құнанбаев Сапарбек Құнанбайұлы;
99.Жұманбай Әбсаттар Қонысбайұлы;
100.Таджиева Айгүл Қадырбайқызы;
101.Нұрымова Раушан Дүйсенқызы;
102.Бегалина Алмагүл Абылкаирқызы;
103.Сайкенов Бахытжан Рахметоллаұлы;
104.Қарабаева Күлзария Усерханқызы;
физика-математика ғылымдары бойынша:  
105.Талипова Мейрамгүл Жұбатқанқызы;
106.Кокотова Елена Викторовна;
107.Оршубеков Нурбек Абубекович;
108.Бапахова Аида Галиханқызы;
109.Мамаева Аксауле Алиповна;
техника  ғылымдары бойынша:   
110.Ойнаров Азамат Рысқұлұлы;
111.Шардарбек Мухамеджан Шардарбекұлы;
112.Нұрмағанбетов Арман Сейпилұлы;
113.Секербек Аймангүл Мейрамқызы;
114.Қаржаубаев Әділ Сағынбекұлы;
115.Қасымақұнова Айдайқан Моңолбайқызы;
116.Ермоленко Михаил Вячеславович;
117.Алматова Баян Ғазизқызы;
118.Иманғалиева Гүлнәр Есенқызы;
119.Жұмаханова Роза Қалдашқызы;
120.Ким Александр Владимирович;
121.Зарубин Михаил Юрьевич;
122.Гуменюк Валерия Владимировна;
123.Вахитова Лилия Владимировна;
124.Байтулаков Арыстанбек Тынышбекұлы;
география ғылымдары бойынша:
125.   Тілекова Жанна Тілекқызы;
химия ғылымдары бойынша:
126.Төлебаева Балжан Беисқызы;
127.Қасымбекова Дарья Азықанқызы;
128.Маруф Абдель Маула Марауан Хигази;
әскери ғылымдары бойынша:
129.Нұғыманов Дүйсен Оразғалиұлы;
130.Керімбаев Бақытжан Мүсірәліұлы.

 

2. Мына ізденушілер ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:  

тарих ғылымдары бойынша:   
1.Мармонтова Таисия Викторовна;
2.Руяткина Татьяна Михайловна;
3.Иманқұлов Адай Уахитұлы;
заң ғылымдары бойынша:   
4.Колпашникова Венера Минахметовна;
5.Биктасов Олег Казбекович;
медицина ғылымдары бойынша:  
6.Кожахметова Жанар Жаныбекқызы.


 

Доценттер:

10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:
1.Қиынова Жанар Қабдыляшымқызы;
2.Сансызбаева Сандуғаш Қадырәліқызы;
3.Бибеков Қаныш Тлеужанұлына;
4.Құлманов Қуандық Сәндібекұлы;
10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:
5.Қалиева Шынар Саяхатқызы;
6.Әубәкір Жандос Мағазбекұлы;
7.Ердембеков Бауыржан Аманкелдіұлы;
17.00.00 - Өнертану мамандығы бойынша:
8.Айдосов Ануарбек;
07.00.00 – Тарих мамандығы бойынша:
9.Мұқаметханұлы Нәбижан;
10.Құнапина Қайркен Құдайбергенқызы;
11.Қалиева Елеухан Тоғанбайқызы;
12.Артықбаев Жамбыл Омарұлы;
08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша:
13.Есекина Бахыт Камалбекқызы;
14.Махамбетов Нұрсағат Әбжанұлы;
12.00.00 – Құқықтану мамандығы бойынша:
15.Божқараұлы Алтай;
16.Ахатов Уалихан Ақыпбекұлы;
17.Исабеков Ақылбек Қашқынұлы;
18.Кондратьев Игорь Владимирович;
19.Қасымов Шәкіржан Рахымұлы;
13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:
20.Жүсүпова Роза Флюрқызы;
21.Кеңесбаев Төрехан Нұрбекұлы;

22.Тленбаева Айша Ақмырзақызы;
23.Ниязбаева Наталья Николаевна;
24.Омарова Раушангүл Сәрсенқызы;
25.Мамырова Куляш Нұрбергенқызы;
26.Павловский Александр Львович;
19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:
27.Макина Ләззат Хайржанқызы;
09.00.00 – Философия мамандығы бойынша:
28.Тұрсынбаева Айгүл Өмірбекқызы;
14.00.00 – Медицина мамандығы бойынша:
29.Қауызбай Жұмалы Әріпбайұлы;
30.Жарқынбекова Назира Асанқызы;
31.Сыдыгалиев Қанатбек Мамбеталиұлы;
32.Абралина Шолпан Шағатайқызы;
33.Жартыбаев Рахмет Нөкеұлы;
16.00.00 –  Мал дәрігерлігі мамандығы бойынша:
34.Джексембиев Данияр;
35.Уразбекова Дурия Сембекқызы;
36.Сиябеков Сәрсенбек Төреханұлы;
37.Антюхов Виктор Михайлович;
06.02.00 – Зоотехния мамандығы бойынша:
38.Рамазанов Аяз Уктаевич;
39.Асылбеков Бауыржан Жамалбекұлы;
05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша:
40.Ахметов Бақытжан Сражатдинұлы;
05.20.00 – Агроинженерлік жүйелердің процестері мен машиналары мамандығы бойынша:
41.Тойғамбаев Серік Көкебайұлы;
05.23.00 – Құрылыс мамандығы бойынша:
42.Сексенбай Мұхамеджан Жамалбайұлы.





  

Байланыс ақпараты:
010000, Астана қаласы, Есіл өзенінің  сол жағалауы, N35 көше, N8  үй (Министрліктер үйі)
Телефон: +7 7172 74-23-49 Факс: +7 7172 74-23-49, +7 7172 50-63-91,  E-mail: mailbox@www.educontrol.kz