Каз | Рус

Іздеу  
  

 
           
             ҚР Президентінің Жолдауы басым
           бағыттарының орындалуы туралы

 

 

 

Бастауыш   / Хабарламалар   / Бекітілген ізденушілер тізімі   / 2008 ж. 20 қазандағы N 11 Алқа 
2008 ж. 20 қазандағы N 11 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесі мен доцент ғылыми атағына мына ізденушілер  бекітілсін: 

Кандидаттар:

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Айтмұхамбетов Нұрқабыл Әбуұлы;

  2. Исатаева Нағима Мұхамедрахымқызы;

  3. Өсебаева Нәйлә Жәкенқызы;

  4. Сақыбаева Салтанат Әбдіразаққызы;

  5. Утесинов Бекмурат Бухарович;

  6. Қуандықов Ерлан Кеңесбайұлы;

  7. Мансарина Алмагүл Ержанқызы;

  8. Әміреева Қымбат Ералиқызы;

  9. Құсайынова Анар Қуанышбекқызы;

  10. Ысқақова Сәуле Сағынғалиевна;

  11. Қазакенова Арман Құдайбергенқызы;

  12. Исабекова Алма Айтаханқызы;

  13. Ақпарова Альмира Юрийқызы;

  14. Шериева Толқын Мақсотқызы;

  15. Савхатова Ақмарал Доспулқызы;

  16. Касимов Нұрлан Қаукенұлы;

  17. Атежанов Досан Оқанұлы;

  18. Қайбаров Мұрат Ендалұлы;

  19. Махмуд Медхат Сулейман;

  20. Баара Ахмед Деб Мухаммед;

ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:

  1. Төлепов Қайрат Абданұлы;

  2. Мырзақұлов Серғалы Мейманқұлұлы;

  3. Жұмағазиева Сәния Мәлікқызы;

  4. Кожемжаров Ертай Сәрсенбайұлы;

мал дәрігерлік ѓылымдары бойынша:

  1. Даулетьярова Айжан Сагитовна;

  2. Есімова Жұмазия;

  3. Қойбағаров Қанат Уканұлы;

  4. Құрманәліұлы Нұр;

биология ғылымдары бойынша:

  1. Берденқұлова Алмагүл Жеткербайқызы;

  2. Қожахметов Самат Серікұлы;

  3. Салхожаева Гаухар Мадыханқызы;

филология ғылымдары бойынша:

  1. Кәрімова Қамар Қабиденқызы;

  2. Жұмағұлова Әлия Матайқызы;

  3. Ибраимова Жібек Тұңғышбайқызы;

тарих ғылымдары бойынша:

  1. Жұмабекова Гүлнар Саинқызы;

  2. Аубакирова Құралай Шаймарданқызы;

  3. Сүндетұлы Қылышбай;

саяси ғылымдар бойынша:

  1. Насимов Мұрат Өрленбайұлы;

  2. Сүлейменов Төлеутай Сқақұлы;

  3. Шаймарданова Назигуль Жасуланқызы;

философия ғылымдары бойынша:

  1. Мамырбекова Әсия Қабдыразаққызы;

  2. Рамазанова Әлия Хайруллақызы;

психология ғылымдары бойынша:

  1. Нигай Наталья Владимировна;

  2. Абдрашитова Татьяна Анатольевна;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Амилова Чимангул Махаметовна;

  2. Қартбаева Жайнагүл Жаншақызы;

  3. Тілеуберді Азамат;

  4. Башбаева Мүслима Әбдікәрімқызы;

  5. Қазетова Әлия Қамидоллақызы;

  6. Құнанбаева Магзия Шайхимқызы;

  7. Шырынбаева Гүлбахира Қойбағарқызы;

  8. Есиркепов Жандос Мергенбайұлы;

  9. Нышанова Салтанат Тыныбекқызы;

  10. Жұбанова Бағдат Хорезмқызы;

  11. Сәрсембаева Арайлы Әлібекқызы;

  12. Готтинг Валентина Владимировна;

  13. Жұмаділова Роза Нұрмұхамбетқызы;

  14. Қанағатов Ильсияр Баймухамедұлы;

 

экономикалық ғылымдар бойынша:

  1. Насридинов Мирзомудин Шамсудинович;

  2. Рахымбекова Салтанат Темірқұлқызы;

  3. Кошербаева Гульсум Айтказыевна;

  4. Сапаралиева Кулшат Саилбекқызы;

  5. Бакаев Серік Мақсұтұлы;

  6. Борушевский Сергей Иванович;

  7. Әшімахұн Ахмет Әшімахұнұлы;

  8. Көшімова Мира Әмірханқызы;

  9. Алібекова Салтанат Сабитқызы;

  10. Смагулова Зубираш Қалыбекқызы;

  11. Мұсатаев Мұрат Қабдылжаппарұлы;

  12. Емелина Наталья Константиновна;

  13. Нарғозиев Ілияс Жұмабекұлы;

  14. Қайырғалиева Майра Ғайноллақызы;

  15. Асқарова Жанар Аққалқызы;

  16. Кошербаев Қуаныш Жолдиевич;

  17. Макулбаев Мухтар Нуртайұлы;

  18. Қазбекова Лиман Айдарбекқызы;

  19. Сұлтанғалиева Ляззат Сейдахметқызы;

заң ғылымдары бойынша:

  1. Ибраева Анар Нұрлыбайқызы;

  2. Садинов Талғат Мұқашұлы;

  3. Лаптева Надежда Геннадьевна;

  4. Пралиева Гульмира Калдибаевна;

  5. Ергөбек Шыңғыс Құлбекұлы;

  6. Возняк Оксана Александровна;

химия ғылымдары бойынша:

  1. Сдикова Гүлия Жұмғатиқызы;

  2. Көпішев Эльдар Ертайұлы;

  3. Абжалов Бағдат Садықұлы;

  4. Бейсеғұл Әлия Болатбекқызы;

  5. Иванов Николай Сергеевич;

техника ғылымдары бойынша:

  1. Суйгенбаева Алия Жолдасбекқызы;

  2. Ұлтарақова Жұмакүл Жомартқызы;

  3. Жумабекова Нурия Нураддинқызы;

  4. Жақаева Назгүл Төлекқызы;

  5. Айдынбекова Жанна Тұрарқызы;

  6. Қапаева Саркен Джұлғазықызы;

  7. Касымханов Салауат Женисович;

  8. Келмағамбетов Нұрлыбек Кішпанұлы;

  9. Қарымсақов Уалихан Төленұлы;

  10. Аханов Талғат Мұзарафұлы;

  11. Әліпбергенов Махмут Қасланұлы;

  12. Югай Владимир Давидович;

  13. Бисембаева Қарлығаш Танбайқызы;

  14. Жолбасарова Ақшырын Таңғалиқызы;

  15. Задавин Геннадий Дмитриевич;

  16. Бахтин Евгений Александрович;

  17. Сәдуақасов Данабек Салдырұлы;

  18. Майсутов Талғат Бисенбайұлы;

  19. Куриленко Евгения Александровна;

  20. Кайназаров Арман Серікұлы;

  21. Бисенғалиев Макс Даулбайұлы;

  22. Орынбаева Ұлтуған Аблекқызы;

  23. Құсаинов Ардақ Қадылбекович;

  24. Уалханов Байжан Нурбаевич;

  25. Алимкулов Мурат Маметқұлұлы;

физика-математика ғылымдары бойынша:

  1. Нұрмолдин Ерік Ерсалынұлы;

  2. Игенберлина Алуа Еркиновна.

 

Мына ізденушілер ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:

социология ғылымдары бойынша:

  1. Рудина Наталья Борисовна;

экономикалық ғылымдар бойынша:

  1. Ерниязов Рустам Айбекұлы;

  2. Череватова Татьяна Федоровна;

техника ғылымдары бойынша:

  1. Курманова Шолпан Кажихамитовна.

 


Доценттер:

06.02.00 – Зоотехния мамандығы бойынша:

  1. Жузенов Шаттанша Асқарұлы;

  2. Байбеков Ерубай;

06.01.00 – Агрономия мамандығы бойынша:

  1. Швидченко Владимир Корнеевич;

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:

  1. Ергөбек Сапарбек Сәрсенұлы;

17.00.00 – Өнертану мамандығы бойынша:

  1. Кенебаев Оразхан Садуақасұлы;

  2. Мұхамеджан Әсем Бұрханқызы;

07.00.00 – Тарих мамандығы бойынша:

  1. Зұлпыхарова Эльмира Өмірзаққызы;

  2. Исабек Баршагүл Қашқынқызы;

  3. Ильясова Зибагүл Сүлейменқызы;

09.00.00 – Философия мамандығы бойынша:

  1. Нарбекова Гульнар Әшімқызы;

  2. Ешпанова Дина Далабайқызы;

13.00.00 – Педагогика мамандығы бойынша:

  1. Ыбыраева Рахима Жауданқызы;

  2. Дирксен Людмила Георгиевна;

  3. Керімбаева Рысты Қалдыханқызы;

  4. Қожагелдиева Сауле Скендірқызы;

  5. Никитинский Евгений Сергеевич;

 

19.00.00 – Психология мамандығы бойынша:

  1. Қабылбекова Зәурет Бердіқұлқызы;

08.00.00 – Экономика мамандығы бойынша:

  1. Үркүмбаева Әсия Рахымжанқызы;

02.00.00 – Химия мамандығы бойынша:

  1. Нурекенова Айгүл Ныгметуллақызы;

05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша:

  1. Казангапова Баян Әлкенқызы;

01.01.00 – Математика мамандығы бойынша:

  1. Альчинбаева Ойчагуль Зайниловна;

05.18.00 – Азық-түлік өнімдерінің технологиясы мамандығы бойынша:

  1. Қайымбаева Лейла Аманкелдіқызы;

05.19.00 – Тоқыма және жеңіл өнеркәсіп материалдары мен бұйымдарының технологиясы мамандығы бойынша:

  1. Базарбаева Сәуле Маратқызы;

05.22.00 – Көлік мамандығы бойынша:

  1. Федулина Инна Николаевна;

  2. Липская Марина Анатольевна;

  3. Нұржанова Гүлнара Мұратпекқызы;

  4. Башарова Гүлнара Сұлтанбекқызы;

  5. Мырзабекова Кенжегүл Абсұлтанқызы;

  6. Көбдікова Шамсигүл Мәдениетқызы.

 

Мына ізденуші доцент ғылыми атағына қайта аттестатталсын:

05.03.00 – Машина жасауда конструкциялық материалдарды өңдеу мамандығы бойынша:

1. Ходжибергенов Давлатбек Турганбекович.


 

 

  

Байланыс ақпараты:
010000, Астана қаласы, Есіл өзенінің  сол жағалауы, N35 көше, N8  үй (Министрліктер үйі)
Телефон: +7 7172 74-23-49 Факс: +7 7172 74-23-49, +7 7172 50-63-91,  E-mail: mailbox@www.educontrol.kz