Каз | Рус

Іздеу  
  

 
           
             ҚР Президентінің Жолдауы басым
           бағыттарының орындалуы туралы

 

 

 

Бастауыш   / Хабарламалар   / Бекітілген ізденушілер тізімі   / 2008 ж. 25 қыркүектегі N 10 Алқа 
2008 ж. 25 қыркүектегі N 10 Алқа

Ғылым кандидаты ғылыми дәрежесі мен доцент ғылыми атағына мына ізденушілер  бекітілсін: 

 Кандидаттар:

 

химия ғылымдары бойынша:

  1. Омаров Дулат Тлектесұлы;

  2. Мусина Гулназ Нұрғалиқызы;

  3. Керімқұлова Айгүл Жадырақызы;

  4. Ашимхан Назгуль Сеилханқызы;

  5. Кабулова Гүлжиян Кахарманқызы;

  6. Амантаева Алмагүл Құрманғалиқызы;

  7. Зейнульдина Айжан Сайпиденқызы;

  8. Омарова Айжан Ауелханқызы;

  9. Корнаухова Наталья Алексеевна;

  10. Устакова Ирина Радиковна;

  11. Рахметуллаева Райхан Құлымбетқызы;

  12. Воробьева Наталия Александровна;

    техника ғылымдары бойынша:

  13. Абдураимова Баян Қуандыққызы;

  14. Джаманкулов Азамат Кенешбекович;

  15. Тультаев Бауржан;

  16. Климов Андрей Юрьевич;

  17. Толымбек Дамир Нұрғалиұлы;

  18. Есенғалиев Манарбек Нұрасбекұлы;

  19. Сухамбаев Асхат Капсаметұлы;

  20. Қадырманов Кеңіспай Алтымбекұлы;

  21. Абиева Гүлдана Солтанқызы;

  22. Мұсаев Шыңғыс Темірханұлы;

  23. Увалиева Асем Болатовна;

  24. Маликова Лариса Мукешевна;

  25. Идрисова Айгүл Еркінқызы;

  26. Оразымбетова Айнұр Жұмабайқызы;

  27. Еділбаев Бауыржан Темірболатұлы;

  28. Сабырбаева Гүлжан Саналбайқызы;

  29. Рахимов Зуфар Рафисұлы;

  30. Шұғайыпов Нұрлыбек Әміржанұлы;

  31. Іргебаев Ержан Турсынханұлы;

    физика-математика ғылымдары бойынша:

  32. Мырзатаева Қалбибі Райқызы;

    фармацевтика ғылымдары бойынша:

  33. Ставнистая Елена Васильевна;

  34. Смағұлова Фатима Мағауяқызы;

    медицина ғылымдары бойынша:

  35. Құсанова Алма Бейсембайқызы;

  36. Жантөреева Ақмарал Әмірбекқызы;

  37. Метелев Эдуард Аркадьевич;

  38. Абдрахманова Бақытжан Ермекбайқызы;

  39. Шварц Валерий Валентинович;

  40. Жақсыбекова Галина Кубайқызы;

  41. Дәулетова Меруерт Дайрабайқызы;

  42. Милюшина Яна Александровна;

  43. Шерник Ирина Алексеевна;

  44. Құрақов Нұрлан;

  45. Ибатова Сырданқыз Сұлтанханқызы;

  46. Исабекова Толқын Қадыржанқызы;

  47. Әзімбаев Әлімжан Владимирұлы;

  48. Қабылдина Нәйля Әмірбекқызы;

  49. Сариева Айнұр Әнуарқызы;

  50. Әбділманов Қанат Мейірқанұлы;

  51. Төлежанов Нұрпейіс Құдайбергенұлы;

  52. Байтілеуов Талғат Әлішұлы;

  53. Мұқанова Ұлжан Әбілбекқызы;

  54. Жұмаділдаев Раджа Сарсенбайұлы;

  55. Тлеубаева Гүлмира Бахытқызы;

  56. Белан Елена Алексеевна;

    мал дәрігерлік ғылымдары бойынша:

  57. Сұлтанов Бақытжан Қаратайұлы;

  58. Валитова Наталья Владимировна;

    ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:

  59. Сатаева Дариха Кәрім-Шамалиқызы;

  60. Өмірзақов Бахтияр Өмірбайұлы;

  61. Айтмұханбетова Кәмиля Елубайқызы;

  62. Теміржанова Алма Абеуғазықызы;

  63. Садықова Лаура Үмітбекқызы;

  64. Колосова Светлана Федоровна;

  65. Егемқұлов Нұрлыбай Әліқұлұлы;

  66. Қаладинов Октябрь Ыбрашұлы;

    биология ғылымдары бойынша:

  67. Байдалинова Бибенұр Асқарқызы;

  68. Байқанова Раушан Қарабайқызы;

  69. Абукенова Вероника Сергеевна;

  70. Белоусов Вячеслав Юрьевич;

 

 

    филология ғылымдары бойынша:

  1. Өтейұлы Жұмаш;

  2. Нурходжаева Хадича Абжапаровна;

  3. Шаинова Гүлнәр Буркатқызы;

  4. Тураева Айгүл Тасболатқызы;

  5. Машақова Айнұр Қасымжанқызы;

  6. Нұршатаева Айзат Бақытбекқызы;

  7. Хайржанова Ахмарал Хатифқызы;

  8. Дутбаева Сауле Сергоевна;

  9. Әбутәліп Орынғазы Мұратұлы;

  10. Керімбаева Ділдәқыз;

  11. Амангелді Айнұр Амангелдіқызы;

  12. Сыдыкова Жанымкуль Жомартовна;

  13. Ким Людмила Филипповна;

 

    өнертану бойынша:

  1. Нүсіпова Айзада Сайфоллақызы;

  2. Батурина Ольга Владимировна;

  3. Садуахасова Гулнара Манапқызы;

    тарих ғылымдары бойынша:

  4. Исмурзин Жәнібек Аллаярұлы;

  5. Қожақметова Гүлназ Қабдушқызы;

  6. Байназаров Жарбол Аманжолұлы;

  7. Ражепаева Фаузия Закиевна;

    экономикалық ғылымдар бойынша:

  8. Макажанов Дархан Маратович;

  9. Махажанов Даурен Сабитович;

  10. Нұрмағанбетов Қайрат Қуанышбайұлы;

  11. Нұрғалиева Құралай Оразғалиқызы;

  12. Қаржаубаева Оңайхан Жадигерқызы;

  13. Завалишина Анна Александровна;

  14. Қоянбаева Малика Оралқызы;

  15. Крылов Василий Леонидович;

  16. Манзоров Бағдат Сайланбайұлы;

  17. Бобряшов Денис Николаевич;

  18. Жанабаева Жанар Қаирбекқызы;

  19. Джакишева Лейла Колчабаевна;

  20. Төрегелдинова Әлия Жұмабекқызы;

  21. Саубетова Бибігүл Сүлейменқызы;

  22. Байнеева Парида Тұрғынбайқызы;

  23. Сатылғанов Жақсылық Қасабекұлы;

  24. Испанов Ильяс Сапарбекұлы;

  25. Шакеев Саян Саятұлы;

  26. Хишауева Жанат Төлегенқызы;

  27. Манап Алмагүл Серікқалиқызы;

  28. Имашова Жулдуз Давитовна;

  29. Макенова Айгуль Акимжановна;

  30. Тасболатова Әсел Болатқызы;

  31. Әдекенов Нұрғазы Науқанбайұлы;

  32. Атабаев Жанат Төлеуғазыұлы;

  33. Ахметова Гүлістан Иванқызы;

  34. Бұлашева Айнұр Айтбайқызы;

    заң ғылымдары бойынша:

  35. Акаев Аманжол Мельдаханович;

  36. Дюсюпова Алмагуль Дауткановна;

  37. Омурчиева Эльвира Маратовна;

  38. Нұртаева Гульмира Левқызы;

  39. Әбілғазин Ерлан Серікұлы;

  40. Қаратаев Тұрдалы Жақсылықұлы;

  41. Калиев Аскар Москалович;

  42. Абдуллина Лейла Марсовна;

  43. Темірболат Нұрайша Серікқалиқызы;

  44. Раззақ Назиля;

  45. Жұмаев Юсуп Шегеұлы;

  46. Смайылов Өмірбай Хозияшұлы;

    саяси ғылымдар бойынша:

  47. Азизова Зохра Турсуновна;

  48. Станбаева Салтанат Орынбайқызы;

  49. Досмагамбетова Гульмира Ислямқызы;

  50. Ильясов Тимур Тельманұлы;

  51. Ибраев Әділ Жүнісұлы;

  52. Бектепова Зухра Ақылжанқызы;

    социология ғылымдары бойынша:

  53. Тұрлыбеков Бердібай Дүйсенбекұлы;

  54. Тұрлыбекова Алтынай Асанханқызы;

  55. Нұрбаева Майса Зейноллақызы;

    психология ғылымдары бойынша:

  56. Қабылғазы Жанар;

  57. Қабдолланов Асқар Қабдоллаұлы;

    педагогика ғылымдары бойынша:

  58. Мұқанова Жазира Ғафурқызы;

  59. Абдрахманов Зикирья;

  60. Сайдахметов Бауржан Сейтбекович;

  61. Қалиева Ая Жакенқызы;

  62. Лобынцева Елена Александровна;

  63. Әбілқасымова Гүлзәм;

  64. Өмер Заимоғлу;

  65. Қарпықбаева Ақмарал Сатыбалдиевна;

  66. Досмаханова Әлия Амангелдіқызы;

  67. Садуова Жанар Нұрәліқызы;

  68. Сыдықов Мұхтар Ерсінбекұлы;

  69. Шманова Анар Нұрибекқызы.

 

Мына ізденушілер ғылым кандидаты ғылыми дәрежесіне қайта аттестатталсын:

 

техника ғылымдары бойынша:

  1. Қабдрахманова Сана Қанатбековна;

медицина ғылымдары бойынша:

  1. Есқалиева Алтынай Төкенқызы;

  2. Кабанова Светлана Александровна;

  3. Югай Константин Викторович;

ауыл шаруашылығы ғылымдары бойынша:

  1. Гайдай Инна Ивановна;

  2. Ысмағұлов Максут Сатлганұлы;

биология ғылымдары бойынша:

  1. Гельдымамедова Эльза Аннамұрадқызы;

 

 

филология ғылымдары бойынша:

  1. Монгилёва Наталья Викторовна;

тарих ғылымдары бойынша:

  1. Раздықова Гүлнәз Мақсұтқызы;

заң ғылымдары бойынша:

  1. Попов Валерий Сергеевич;

философия ғылымдары бойынша:

  1. Платоненко Ольга Михайловна;

психология ғылымдары бойынша:

  1. Кукина Юлия Евгеньевна;

педагогика ғылымдары бойынша:

  1. Ибрагимова Гульнар Жұмашқызы;

  2. Кандалина Елена Михайловна;

  3. Ибраева Ләззат Бостанқызы.

 

Доценттер:

02.00.00 – Химия мамандығы бойынша:

  1. Борисенко Александр Васильевич;

  2. Қазиева Нұрсұлу Бағытжанқызы;

  3. Ермаханов Мырзабек Нысанбекұлы;

  4. Изтлеуов Ғани Молдақұлұлы;

  5. Керімбекова Зәурекүл Майданбекқызы;

  6. Құрманова Альфия Фаридқызы;

  7. Жүзбаев Бауыржан Төкенұлы;

  8. Рысқалиева Роза Ғабдрахимқызы;

05.17.00 – Химиялық технология мамандығы бойынша:

  1. Халдаров Нартай Ханыбекович;

  2. Алексеева Нина Вадимовна;

05.13.00 – Ақпараттама, есептеу техникасы және басқару мамандығы бойынша:

  1. Арсланов Марат Зуфарович;

  2. Пащенко Галина Николаевна;

  3. Атымтаева Ләззат Бақытқызы;

  4. Ақжалова Әсел Жолдасқызы;

  5. Пыркова Анна Юрьевна;

01.01.00 – Математика мамандығы бойынша:

  1. Вербовский Виктор Валериевич;

  2. Омаров Әбдіқаби Мұқитұлы;

  3. Роговой Александр Викторович;

  4. Ковалева Ирина Михайловна;

01.04.00 – Физика мамандығы бойынша:

  1. Нусупов Каир Хамзаұлы;

  2. Мырзағалиева Әлия Ғинаятқызы;

05.11.00 – Аспаптар жасау, метрология және ақпараттық-өлшеу аспаптары мен жүйелері мамандығы бойынша:

  1. Намазбаев Тілеухан Серікбайұлы;

05.09.00 – Электротехника мамандығы бойынша:

  1. Таткеева Галина Галимзяновна;

05.05.00 – Көлік, тау-кен және құрылыс машиналарын жасау мамандығы бойынша:

  1. Ибраимов Аманбай Куаталиұлы;

  2. Мұсабаев Мәлік Омарұлы;

05.20.00 – Агроинженерлік жүйелердің процестері мен машиналары мамандығы бойынша:

  1. Шүкірәлиев Мұрат Аяғанұлы;

  2. Нұрышев Серік Закірұлы;

  3. Тәжібайұлы Әнуар;

01.02.00 – Механика мамандығы бойынша:

  1. Рақышева Зәуре Баянқызы;

05.23.00 – Құрылыс мамандығы бойынша:

  1. Тоқпанова Камиля Еркінқызы;

  2. Жәкішев Бауыржан Айтмұқашұлы;

05.22.00 – Көлік мамандығы бойынша:

  1. Жұмаев Жолдыбай;

  2. Мұсаева Гүлмира Серікқызы;

25.04.00 – Пайдалы қазбаларды игеру мамандығы бойынша:

  1. Орынғожин Ерназ Советұлы;

  2. Әбдіғалиева Гүлжан Юсупханқызы;

25.05.00 – География мамандығы бойынша:

  1. Тұрсынбаева Қания Саянқызы;

25.07.00 – Геоэкология мамандығы бойынша:

  1. Мұса Қадыр Шайхұлы;

15.00.00 – Фармация мамандығы бойынша:

  1. Сопбекова Анаркүл Онлабекқызы;

 

 

14.00.00 – Медицина мамандығы бойынша:

  1. Дахбайұлы Бейбитхан;

  2. Шкуренкова Людмила Петровна;

  3. Байжігітов Болат Балғабайұлы;

  4. Мырзабекова Айгүл Жексенбайқызы;

16.00.00 – Мал дәрігерлігі мамандығы бойынша:

  1. Кармалиев Рашид Сагитович;

  2. Днекешев Аманжол Құсайнұлы;

06.02.00 – Зоотехния мамандығы бойынша:

  1. Қарынбаев Аманбай Қамбарбекұлы;

06.01.00 – Агрономия мамандығы бойынша:

  1. Гордеева Елена Анатольевна;

03.01.00 – Биология мамандығы бойынша:

  1. Сатиева Калия Рамазанқызы;

  2. Косарева Ольга Николаевна;

  3. Төлеуғалиева Сәуле Серікқызы;

10.02.00 – Тіл білімі мамандығы бойынша:

  1. Шота Қарлығаш Нұғманқызы;

  2. Аитова Нұрлыхан Нуруллақызы;

  3. Байғұтова Динара Нышанқызы;

  4. Әлімбек Гауһар Рысбекқызы;

  5. Капесова Тания Нурмуханқызы;

10.01.00 – Әдебиеттану мамандығы бойынша:

  1. Боранбаева Жамал Қалиқызы;

17.00.00 – Өнертану мамандығы бойынша:

  1. Бекбосын Қажыбек Құдайбергенұлы;

07.00.00 – Тарих мамандығы бойынша:

  1. Нарматова Гулмира Сырғабайқызы;

  2. Малыбаева Бану Сакеновна;

  3. Кәрібжанова Гүлжан Арапқызы;

08.00.00 –